Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar: (21 Mart – 19 Nisan)
Hayatın keyifli yönlerini fark edeceğiniz bir gün olacak. Ancak özellikle maddi konularda aceleci davranmamalı, spekülasyonlardan uzak durmalısınız. Enerjinizi aşk hayatınıza, çocuklarınıza ya da size zevk veren konulara yöneltmenizi tavsiye ederim. Sanat ve spor gibi uğraşlara yönelmeniz iyi gelecek.

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar: (20 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün işinizle ilgilenirken, bir yandan da evdeki işlerinizi ihmal etmemelisiniz. Özellikle ebeveynlerinizle ilgili konularda daha hızlı davranmanız gerekebilir. Bir an önce sorumluluklarınızı yerine getirmeli, enerjinize konsantre kullanmalısınız. Böylece ev içinde strese sebep olmadan yol alabilirsiniz.

İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar: (21 Mayıs – 20 Haziran)
Yakın çevrenizde artan iletişim hızı baş döndürücü olacak. Kardeşleriniz, komşularınız veya yakınlarınızla hızlı bağlantılar kurmanız gerekebilir. Yakın yerlere yapmanız gereken ziyaretler sebebiyle koşturmak zorunda kalabilirsiniz. Pek çok şeyi organize etmeye çalışırken diyaloglarınız önem kazanacak.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar: (21 Haziran – 22 Temmuz)
Maddi konuların üzerinden geçerken risk almamaya özen göstermenizi öneririm. Yapmanız gereken harcamalar varsa duygusal davranmamalısınız. Cebinizdeki paranın gücünü fark etmeli, harcamalarınızı gözden geçirmelisiniz. Bütçe yapmak, gelir ve giderlerinizi kontrol etmek etkili olacak.

Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar: (23 Temmuz – 22 Ağustos)
Son birkaç günün ardından bugün kendinizi oldukça zinde hissedeceksiniz. Üzerinizdeki ağırlık kalkacak, hızlı adımlar atmak isteyeceksiniz. Kendinizi doğal olarak ortaya koyduğunuz bir gün olacak. Kişisel konulara ağırlık vermenizi tavsiye ederim. İstediklerinize yönelmeli, kendinizle ilgilenmelisiniz.