Türkiye saatine göre çarşamba 18.48 ile perşembe 06.34 saatleri arasında ‘Ay Boşlukta’ kalacak. Ay’ın açısız kalacağı bu saatlerde, yeni girişimlerinizin de boşa düşmemesi için acele etmemelisiniz.

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederiz.

Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar:
(21 Mart – 19 Nisan)
İşinizdeki hareketlilik bugün de devam etmektedir. Bazı konuların sonuçlandığını görmeye başlayabilirsiniz. Yeni adımlar atmak yerine, mevcut hedeflerinizi gözden geçirmeniz daha uygun olur. Bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ani gelişen olaylarla da mücadele etmeniz gerekebilir.

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar:
(20 Nisan – 20 Mayıs)
Güne eğitim ve öğrenim temaları içeren konularla başlayabilirsiniz. Yurtdışına yönelik işlerinizde bilgi akışının hızlandığını görebilirsiniz. Yayıncılık, medya ya da akademik alandaki işlerinizde bazı çözümlere doğru gidebilirsiniz. Hukuksal konulardaki olaylarda dağılmalar, sonlanmalarla karşılaşabilirsiniz.

İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar:
(21 Mayıs – 20 Haziran)
Eşinizin bütçesiyle veya kredi kartınızın ekstresiyle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Borç, alacak ilişkinizi dengelemeniz kaçınılmaz olabilir. Prim alacaklarınızı tahsil etmek için çalışabilirsiniz. Ortaklaşa gelirlerinizi düzenlemek için uygun bir gündesiniz. Kaynaklarınızı değerlendirebilirsiniz.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar:
(21 Haziran – 22 Temmuz)
Güne ikili ilişkileriniz damgasını vuracak. Eşiniz, partneriniz veya ortağınızla ilgili konularda iletişim ve hareketlilik yaşanabilir. Daha esnek olmalı, empati kurabilmek için iletişim kanallarını açık tutmalısınız. Sorunlarınıza çözüm bulabilmek, için anlatmaktan çok, dinlemeyi denemelisiniz.