burçlarYükselen Burcunuza göre okumanızı tavsiye ederiz.

Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar: (21 Mart – 19 Nisan)Bugün hem işi, hem evi dengelemek durumda kalabilirsiniz. Evdeki işler, sorumluluklar daha ağırlık kazanacak. Ailenizle ilgili konuları ön plana almalısınız. Evde yapmanız gereken işleri ihmal etmeniz pek mümkün olmayacak. Büyüklerinizin sözlerine de önem vermelisiniz.

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar: (20 Nisan – 20 Mayıs)Yakın ilişkilerinizi geliştireceğiniz bir gündesiniz. Komşularınıza uğrayabilir, yakınlarınızı ziyaret edebilirsiniz. Artan trafik sebebiyle sinirlerinizin gerilmesini engellemelisiniz. Pek çok şey öğrenebilir, duyabilir, konuşabilirsiniz. Ancak kendi ifadelerinize dikkat etmeniz yerinde olur, pot kırmamalısınız.

İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar: (21 Mayıs – 20 Haziran)Gün içinde masraflarınız artacak. Satın alacağınız şeyler varsa iyi düşünmelisiniz. Hızla karar verirseniz sonra üzülebilirsiniz. Elinizdekilerin değerini bilmeniz gereken bir gündesiniz. Hatta mümkünse gelirinizi artırmak için adım atmalısınız. Kaynaklarınızı değerlendirmeye yönelmelisiniz.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar: (21 Haziran – 22 Temmuz)Gün içinde oldukça hızlı, hareketli olabilirsiniz. Kendinizi gösterecek, isteklerinize ulaşmak için adım atabilebilirsiniz. Ancak karşınızdakileri de ihmal etmemelisiniz. Özellikle eşinizle ilgili konuları ciddiye almalısınız. Kişisel konulara daha ağırlık vereceğiniz bugün sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz.

Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar: (23 Temmuz – 22 Ağustos)Bugün sakinliğinizi korumalı, geri planda kalmalısınız. Ne kadar zorlasanız da şartların sizden yana gelişmediğini görmeli, biraz daha beklemelisiniz. Böylece enerjinizi boş yere harcamamamış olabilirsiniz. Yakında şart sizden yana olduğunda kendinizi yenileme fırsatı bulabilirsiniz.Başak burçları ve yükseleni Başak olanlar: (23 Ağustos – 22 Eylül)Bugün arkadaşlarınızla ortak hareket etmeniz gerekecek. Her ne kadar tek başınıza yol almak isteseniz de başkalarının ihtiyaçlarını göz önünde tutmalısınız. İçinde bulunduğunuz grubu yönlendirmek, yüreklendirmek için heyecanlı olabilirsiniz. Ortak hedeflerinize konsantre olmalısınız.