Sevgili Kovalar saat 02:08 Ay-Başak burcu enerjisi altında Pazar gününe adım atmaktasınız. İlişkinizle ilgili mevzularda kendinizce gözlemlerde bulunabilirsiniz. Eğer bir sorun varsa aranızda, sizin düşünceniz, akışa bırakmak ve kendiliğinden düzeleceğini umut etmek yönünde olabilir.

Saat 12:15 Ay-Neptün karşıtlığı karşıtlık etkisi altında bilinçli davranan, aklı başında düşünmeye çalışan kişiler huzur bulurlar. Yoksa uğraş dur. Kimseyi değiştiremeyiz.

Saat 14:11 Jüpiter-Kuzey düğüm olumlu görünüm, gelişimin işaretçisi ortaklıkların, ilişkilerin göstergesidir. Hayatın güzel yanlarını hissedebilmenizde, her anlamda kendinizi geliştirici faaliyetlere yönelmenizde yardımcıdır. Karşınıza çıkan insanlar sizi destekledikleri gibi, sırtınızı da sıvazlamasını bilirler. Bu olumlu haller, ilerisi adına size bir kapının önünüzde açılması gibi değerlendirilir. Bu bazen hayatınıza giren yeni bir insandır. İlişki anlamında kurulan bağ, hayatınızı olumlu yönde güçlendirir. Bazen de, bir iş ortaklığıdır. Birlikte başlanacak bir projenin göstergesidir. Evli ve ilişkisi mutlu çiftler için, birlikte yapılan seyahatlerin, aktivitelerin simgesi olabilir.

Ayrıca eğitsel çalışmalar, ticari girişimler açısından da fırsatlar getiricidir.

Ruhunuzu sakinleştirici, keyfinizi yerine getirici, mutlu edici ve gülümsetici bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,