Sevgili Koçlar Pazar günümüz saat 02:08 Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde başlıyor. Ufak tefek sağlık şikayetleriniz olabilir. Kafanıza bir şeyler taktığınız için huzursuzluk da görülebilir. Fiziksel ve ruhsal anlamda rahatlamak için, bol bol dinleniniz. Güzelce kahvaltınızı yapınız.

Saat 12:15 Ay-Neptün karşıtlığı, işimiz, duygusal yaşamımızla ilgili konularda kafamız karışabilir. Sizi hiç kimse bizi takdir etmese de, görevimizi hizmet anlayışı ve ılımlı bir şekilde canı gönülden yapmamız lazım.

Saat 14:11 Jüpiter-Kuzey düğüm olumlu görünümü, hem aşk hayatınızla ilgili konular üzerinde kişinin moral gücünü yükseltici bir etki yaratıyor hem de iyimser, kendine güvenli, hayata inançlı ve yapacaklarınızdan emin bir şekilde ilerlemenizde destek oluyor. İlişkisini evliliğe dönüştürmek isteyenler için olumlu bir enerji. Beraberliği olmayanlar için, aşkla buluşmayı sağlayıcıdır. Ayrıca üzerinizdeki negatif tesirlerden kurtulmanızı sağlar. Eskinin rahatsız edici deneyimlerini geride bırakarak ilerisini adına düşünmenizde rehberiniz, ışığınız olur. Kazandırıcı gelişmeleri işaret eder. İş ortaklıklarında başarının, önünüze çıkabilecek olumlu fırsatların simgesi olarak da bu görünümün kıymetli olduğunu söylemek isterim.

Ruhunuzu sakinleştirici, keyfinizi yerine getirici, mutlu edici ve gülümsetici bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,