Sevgili Başaklar saat 02:08 itibariyle burcunuz üzerinde ilerlemekte olan Ay etkisi altında, sizi takdir etmelerinden hoşlanırsınız. İlişkinizle alakalı konularda her ne kadar güçlü ve kendiyle mutlu bir kişi profili çizseniz de aslında kafanızın içindeki sorulara cevap bulmaya çalışıyor olabilirsiniz. Size göre mükemmel bir insan yoktur. Eğer huzurum kaçacaksa illaki kusursuzu bulacağım diye diretmenin anlamı yok diyebilirsiniz.

Saat 12:15 Ay-Neptün karşıtlığı, huzur bulmak, güzel sözler söylemek, endişelerimizden kurtulmak arzumuzu işaret ediyor. Gönlümüz huzur bulmak ve problemleri geride bırakmak isteyecektir. Buna fazlasıyla ihtiyacımız var.

Saat 14:11 Jüpiter-Kuzey düğüm olumlu görünümü, maddi açıdan beklentilerinize uygun, geliştirici işlere yönelme arzunuzu işaret ediyor. Şu sıralarda kendinizi biraz şanssız, geriye itilmiş, belirsizlikler nedeniyle yorgun hisseden Başaklar, bu görünümle cesaret kazanıyorlar. Moralinizi yükselten gelişmeler yaşanabilir. Pozitif düşünürsünüz. Yaşadığınız bir çok deneyimden ders aldığınız için, artık akıllıca ve çok da fazla açılmadan paranıza sahip çıkmayı öğrendiniz. Bu görünüm, henüz yerli yerine oturmamış işler için sıkı çalışmanın da göstergesidir. Ailevi konularda veya yerleşim yerinizle ilgili değişimi de işaret eder. Başka bir yerde yaşamak, hayatınızı düzenlemek, ilişkilerinizi gözden geçirmek yönünde de önem taşır. Her ne olursa olsun artık parasal açıdan ilerlemenin yolu, işbirliğinde bulunmaktan, doğru insanlarla çalışmaktan geçiyor.

Ruhunuzu sakinleştirici, keyfinizi yerine getirici, mutlu edici ve gülümsetici bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,