Sevgili Balıklar Pazar gününe saat 02:08 Ay-Başak burcu seyriyle başlıyoruz. Bugün aşk konusunda öyle fazla konuşmak, illaki kendinizi anlatmak, anlaşılmayı beklemek gibi bir düşünceniz yok. Size göre, iyi insan sevgiyi hak eder, haksızlık eden beni kaybeder görüşünü benimseyebilirsiniz.

Saat 12:15 Ay-Neptün karşıtlığı ilişkimizi gözlem altına almamızı ve eğer bir problem varsa bunları mutlaka çözüme kavuşturma arzumuzu gösterir. Bir yandan eleştiririz, diğer taraftan vazgeçemediğimizi düşünürüz. Genel olarak hayata tutunmaya, gayretle bir şeylerin üstesinden gelmeye ve de huzura kavuşmayı da dileriz.

Saat 14:11 Jüpiter-Kuzey düğüm olumlu görünüm, iş hayatınızda kendinizi güçlü bir şekilde ifade etme, geliştirme, yeteneklerinizi değerlendirme azminizi işaret ediyor. Ancak, titiz, dikkatli bir şekilde çalışmayı ve de planlı olmayı da bilmeliyiz. Bu görünüm, karşınıza çıkacak işlerin, fırsatların göstergesidir. Mali açıdan yeni iş anlaşması yapmak mümkündür. Bilgiyi önemsemek, kendinizi geliştirmek yönünde de bu görünüm kıymetlidir. Kişi ilerlemek istediği alanı seçip azimle çalışmalıdır. İş ortamında gururlu tepkilerde bulunmak yerine, nezaketle, sabırla, emek sarfederek ilerlediğinizde, insanlar da size destek olurlar.

Ruhunuzu sakinleştirici, keyfinizi yerine getirici, mutlu edici ve gülümsetici bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,