Sevgili Aslanlar saat 02:08 itibariyle, Başak burcunda seyredecek Ay, maddi konularda hesabınızı bilmeniz anlamına gelir. Hangi işin size ne kazandıracağını gayet iyi hesaplayabilirsiniz. Hiçbir konuda risk almak istemezsiniz. Duygusal dünyanızda, bazı kişilerle aranıza mesafe koyma gereği duyabilirsiniz.

Saat 12:15 Ay-Neptün karşıtlığında, bütçe dışı harcamalar veya evdeki hesabın çarşıya uymaması gibi durumlar görülebilir. Aldığınız ile verdiğinize dikkat ediniz.

Saat 14:11 Jüpiter-Kuzey düğüm olumlu görünümü, güven sağlayıcı etkisiyle, sizi dış dünya ile güçlü bağlantılar kurmanızda destekliyor. Doğru kişilerle kuvvetli bağlantılar kurarak, ilerlemenizde, gelişmenizde yardımcı oluyor. Bir ilerleme süreci de diyebiliriz. Eğitimden, ticari hayata kadar bir çok fırsatlarla karşılaşmanız mümkün. Daha özgür seçimlerde bulunabilirsiniz. Çevrenizi değiştirebilir, istediğiniz bir yere yerleşebilir, pozitif yönde düşünmeye başlarsınız. Bu görünüm, içinizden geldiği gibi yaşamınızı düzenlemenizde de destekleyicidir. Şans verir, kişinin inancını yükseltir, iletişim, eğitim, ticaret gibi faaliyetlerinizde size destek olur. Yakınlarınızla ortaklaşa bir işin de göstergesi olabilir.

Ruhunuzu sakinleştirici, keyfinizi yerine getirici, mutlu edici ve gülümsetici bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,