Sevgili Akrepler saat 02:08 itibariyle, Başak burcunda ilerleyecek Ay, kendinizi rahat ve güvende hissedeceğiniz bir dünyada yaşamayı düşleyebilirsiniz. Bir yanınız her şeyin mükemmel olmasını ister diğer yanınız elindekilerle yetinmeniz gerektiğini söyler. Aslında güne şöyle bir baktığımızda geleceğiniz konusunda o kadar da kötümser değilsinizdir. Sadece geçmişin hesaplarından, bağımlılıklarından kurtulma arzunuz vardır.

Saat 12:15 Ay-Neptün karşıtlığı aşk hayatınız çocuklarınızla alakalı konuların bilinçli bir şekilde ele alınması, titizlikle takip edilmesi anlamında yararlıdır. Ancak paramızın hesabını da iyi yapalım. Açılmayalım.

Saat 14:11 Jüpiter-Kuzey düğüm olumlu görünüm, hem ilişki anlamında akıllıca seçim yapmanızı hem iş hayatınız, eğitiminiz veya yeteneklerinizi değerlendirme yönünde size fırsat getirici bir enerjidir. Daha bilinçli düşünürsünüz. Neyin ne olduğunu bilerek, kime güvenmeniz gerektiğinin farkında olarak ilerlersiniz. Bugüne dek yaşanan, sizi çoğu zaman zorlayan deneyimleri bir tecrübe gibi ele alırsınız. Fiziksel ve ruhsal anlamda geliştiren, huzursuz etmeyen ilişkilere önem verirsiniz. Mevcut beraberliğinizde karşı tarafı iyi gözlemek lazım. Sizi bir arada tutan nedir, buna bakmak gerekiyor. Bugüne dek yaşadıklarınızı unutmayınız. Bu beraberliğin artı ve eksileri nedir bir bakınız. Çalışıyorsanız işinize, okuyorsanız eğitiminize, daha fazla gelişmeye önem veriniz. Siz kararlı olursanız, bu görünüm ilerlemenizde size kuvvet verecektir.

Ruhunuzu sakinleştirici, keyfinizi yerine getirici, mutlu edici ve gülümsetici bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,