Türkiye saatine göre cumartesi 10.52 ile pazar 03.24 saatleri arasında ‘Ay Boşlukta’ kalacak. Ay’ın açısız kalacağı bu saatlerde, yeni girişimlerinizin de boşa düşmemesi için acele etmemelisiniz.

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederiz.

Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar:
(21 Mart – 19 Nisan)
Gün içinde kendinize vakit ayırma şansınız olabilir. Uğraştığınız bir hobiniz varsa güzel şeyler yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı yüksek bir seviyede gösterebilirsiniz. Yanı sıra güzel bir film seyredebilir, hoşunuza giden bir gösteriye katılabilirsiniz. Hayatın zevklerine yakın olduğunuz bugünü kendinizi şımartmak için kullanabilirsiniz.

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar:
(20 Nisan – 20 Mayıs)
Ev içindeki sorumluluklarınız iştekileri perdeleyebilir. Sorumluluklarınızı çözümleyerek daha rahat hareket edebilirsiniz. Özellikle ebeveynlerinizle diyaloglarınızı iyi ayarlamalısınız. İhmal ettiğiniz konulara daha pratik bir şekilde yaklaşmalısınız. Duygularınızı yakınlarınızla paylaşmanız onları da mutlu edecek.

İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar:
(21 Mayıs – 20 Haziran)
Yakın çevrenizdeki hareketlilik sizin için keyifli olacak. Pek çok ziyaretçi, art arda gelen telefonlar, mesajlar gününüzü hareketlendirecek. Yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Hatta bu hızlı trafikte ne zamandır almak istediğiniz bir şeyleri satın alıp, iyi bir ticaret yapabilirsiniz. Ancak bu hareketlilikle ifadelerinizi kontrol etmeniz yerinde olur.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar:
(21 Haziran – 22 Temmuz)
Maddi konular bugünde gündeminizde önemli bir yer tutacak. Mümkün olduğunca harcama yapmak yerine, gelirlerinizi kontrol etmeli, bütçenizi düzenlemelisiniz. Alışverişlerinizi sonraki günlere ertelemeniz ticari açıdan daha uygun olacak. Bugün kaynaklarınızı korumanız daha doğru olacak.