orgazmla doğum eğitimi, uygulamalı orgazm eğitimi, ilk orgazm deneyimi video, kızlar kaç dakikada orgazm olur, 20 yaşında kız kaç dakikada orgazm olur


Hareketin önderi Nicole Daedone, 40’lı yaşlarında bir Amerikalı. Yedi yıl önce kurduğu ‘OneTaste’de kadınlara nasıl orgazm olacaklarını öğretiyor. 15 dakikada ‘orgazm ve ötesi’ni vaat ettiği yönteminin adı ‘Orgazmik Meditasyon’ (OMing).

Detayları Daedone anlatıyor: “Kadın, belden aşağısı çıplak kalacak şekilde soyunur. Yere uzanıp bacaklarını ‘kelebek biçiminde’, iki yana açar. Gözlerini kapatır. Erkek soyunmaz; giyinik kalır. Kadının sağ yanına geçer ve bir bacağını kadının karnının üzerinden, diğerini kadının dizinin altından geçirir. Sağ elinin başparmağını vajinanın girişine koyar. Sol elinin işaret parmağıyla da, partnerinin genital bölgesini okşamaya başlar. Klitorisin belli bir noktasını, çeyrek daireler çizerek, 15 dakika uyarır. Bu sırada, sertifikalı OM eğitmeni çifte eşlik eder. Gerektiğinde talimat verir, düzeltme yapar.” Daedone, harika cinsel hayatı olanların bile yöntemi keşfettikten sonra vazgeçemeyeceğini söylüyor.

Daedone’un amacı, hayatında hiç orgazm olmamış kadınlara, farklı bir dünyanın kapısını açmak. Ama erkeklerin de, OMing’e kayıtsız kalamayacağını söylüyor.

Mükemmel seks öğrenilir

Bu sıra dışı deneyim, OneTaste’in eğitim merkezi olarak kullandığı San Francisco’daki bir otelde gerçekleşiyor. İlk ders cinsellik içermiyor. Nicole Daedone, çiftleri yaşayacakları ilginç deneyime hazırlıyor. Kadının cinsel organında bilmediğimiz noktalar olduğunu söylüyor. “İyi seks içgüdüseldir. Mükemmel seks ise, öğrenilir. İyi seksin daha güzel görünmekle ya da performansla alakası yok. Sadece bazı kuralları var” diyor.

Anlatmayı bitirince, çiftlerden birbirlerine dokunmalarını istiyor. Bunu, çiftlerin duygusal bağını güçlendirmek için gerekli görüyor. Ve son olarak, OM yöntemini anlatan, öğretici videolar izleniyor. Seans bitiminde çiftler odalarına çekilip teoriyi pratiğe geçiriyor. 15 dakikaları var. İsterlerse, OM eğitmenlerinden biri odalarına gelip taktik veriyor.