burçlarYükselen Burcunuza göre okumanızı tavsiye ederiz.Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar(21 Mart-19 Nisan)Bugün birçok kişiye oranla daha şanslısınız. Zor günlerin etkisini biraz azaltmak için kendinize zaman ayırma fırsatı bulabilirsiniz. Ne zamandır yapmak istediğiniz uğraşlara yönelebilirsiniz.

Biraz spor yapabilir, hoşunuza giden bir filmi izleyebilirsiniz. Aşk hayatınız da bu keyifli günden nasibini alacak.Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar(20 Nisan-20 Mayıs)Gün içinde her ne kadar işle ilgili konulara yoğunlaşsanız da evdeki sorumluluklarınızı ihmal etmemeniz gerekecek.

Özellikle aile büyüklerinizle ilgilenmeniz gerekiyorsa sorumluluklarınızı unutmamalısınız. Evde yapılacak olan tamirat, tadilat gibi konulara da zaman ayırmalı, güvenliğinizi düşünmelisiniz.İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar(21 Mayıs-20 Haziran)Bugün etrafınızdaki hareketlilik oldukça artacak. Kısa seyahatler yapıp komşuluk ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Yeni şeyler duyabilir, öğrenebilirsiniz.

Kardeşleriniz ya da yakınlarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Bazı zorlukları aşmak için fikirlerinizi nasıl ortaya koyduğunuza dikkat etmelisiniz.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar(21 Haziran-22 Temmuz) Gün içinde kaynaklarınızı kontrol etmeniz önem taşıyacak. Başta maddi konular olmak üzere, yeteneklerinizi, kazançlarınızı daha iyi değerlendirmelisiniz. Sizi zorlayan konulara rağmen daha karlı yatırımlar yapmaya özen göstermelisiniz. Alışveriş yapmanız gerekiyorsa önce bütçenizi düzenlemelisiniz.

Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar(23 Temmuz-22 Ağustos) Herkese göre bir adım önde olacağınız bir gündesiniz. Bunu fırsat bilerek kendinizle ilgili yapmanız gerekenlere yönelmelisiniz. Kılık, kıyafet, sağlık ya da kişisel isteklerinize yönelmek için şansınızı bilinçli kullanmalısınız. Böylece ne zamandır hissettiğiniz ağırlıktan kurtularak, rahat bir nefes alabilirsiniz.