Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar: (21 Mart – 19 Nisan)
Akademik kişilere, eğitimle ilgili konulara ya da yurt dışı bağlantılarına zaman ayırmanız gerekebilir. Yeni şeyler öğrenmek, bakış açınızı ve anlayışınızı değiştirecek. Farklı fikirlere açık olmanız ve daha özgürlükçü düşünmeniz iyi olur. Böylece hem maddi hem manevi anlamda gelişebilirsiniz.

Boğa burcu ve yükseleni Boğa olanlar: (20 Nisan – 20 Mayıs)
Ortak paylaşımlara gün boyu dikkat etmenizi öneririm. Partnerinizle hem maddi hem de özel konuları paylaşmanız gerekebilir. Size ait mahrem konuları dikkatli bir şekilde saklamanız yerinde olur. Borç ve alacak konularına da dikkat etmelisiniz. Birden bire ortaya çıkan konular masrafları yüklenmenizi gerektirebilir.

İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar: (21 Mayıs – 20 Haziran)
Eşinizle ortaklaşa plan yapabileceğiniz bir gündesiniz. Tek başınıza hareket etmek çok doğru olmayacak. İşleri organize etmeye çalışsanız da onun da duygularına önem vermeli, farkını ortaya koymak için ona yer açmalısınız. Böylece sinerji yaratabilir ve birlikte yol alabilirsiniz.

Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç olanlar: (21 Haziran – 22 Temmuz)
Gündelik işler sizi yorabilir. Her ne kadar çalışmayı sevseniz de daha detaycı ve pratik olmalı, fayda zarar analizi yapmalısınız. Kendinizi yormadan orijinal fikirler geliştirdiğinizde daha hızlı ilerleyebileceksiniz. Yanınızda çalışanlarla daha yakın olmanızı ve duygularını anlamaya çalışmanızı öneririm.

Aslan burcu ve yükseleni Aslan olanlar: (23 Temmuz – 22 Ağustos)
Yaratıcı ve sanatsal konularda kendinizi göstermekten mutlu olacaksınız. Kendinize vakit ayırıp spor yapabilir, hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Ancak kendinize bu kadar güvenirken risk almamanızı, duygularınızı ortaya koyarken soğukkanlı kalmanızı öneririm. Aşk hayatınızda bu hareketlilikten nasibini alacak.