100 soruluk denklemlem prblemleri


Eğer her zaman ilişkilerinizi ve birlikte olduğunuz erkekleri sorguluyorsanız, sizi aklınızı kurcalayan bu sorulardan kurtarmak için, evrensel ilişki kurallarını derleyip pratik bir aşk rehberi hazırladık.

1- Son görüşmemizden bu yana tam dört gün geçti ve hala aramadı. Bu artık bittiği anlamına mı gelyor? Belki de… Bunu anlamak için ona, birlikte geçirdiğniz zamanları özleyeceğinize dair bir e-posta atın. Eğer bunu ciidye alıp ayrılık konuşması yapmazsa, daha akılcı ve sakin davranmayı deneyin.

2- Beni deli eden rahatlığyla nasıl başa çıkabilirim? Obsesif olmasındansa, biraz rahat davranmasının hiçbir sakıncası olmadığını kendinize hatırlatın.

3- Ona bıraktığım romantik mesajlara karşılık olarak neden hep sıkıcı bir SMS alıyorum? Erkekler olabildiğince hızlı olmaya çalışırlar. Size yazdığı kısa SMS’ler sizinle iletişim kurabilmesinin en kolay yoludur.

4- Eşyalarımı onun evinde nezaman bırakmalıyım? Aklınızı kullanın ve taşınmaya diş fırçası gibi onu ürkütmeyecek küçük şeylerle başlayın.

5- Arkadaşlarının onu kötü etkilediğini düşünüyorum. Ne yapmalıyım? Hiçbir şey. Çünkü erkekler arkadaşlarına göründüğünden daha çok bağlıdırlar. Dikkat etmeniz gereken şey, tavırlarının onların yanında ciddi bir değişim gösterip göstermediği…

6- Hiçbir plana sadık kalmıyor. Ona nasıl ayak uydurabilirim? Misilleme yapın. İzlemek istediği bir maça biletiniz olduğunu, birlikte gidip gidemeyeceğinizi sorun. Maç günü ise, planınızı değiştirdiğinizi söyleyin.

7- Erkek arkadaşımın annesiyle iyi geçinmem ne kadar önemli? Çok! Ancak; gereğinden fazla samimiyet gösterip en iyi arkadaşı olmak yerine, mesafeli ve saygılı bir iletişim yakalamayı deneyin.