Givenchy Le Rouge sıradan bir rujdan çok daha fazlası…

Hafif ve kadifemsi bir dokunuş ile dudaklara anında mükemmel renk veriyor. Birçok prestijli ödül kazanan Le Rouge, dudaklarınızın aksesuarı olmaya aday… Sonbahar/Kış koleksiyonundaki yeni 2 renk ile çarpıcı olma hayalinize karşılık veriyor.

Nicholas Degennes’in inci ve sedefin ışıltısından esinlenerek hazırladığı Sonbahar/Kış koleksiyonuna ait Le Rouge renklerinde, doğanın zenginliğinin yansımalarını görülüyor. Sınırlı sayıda üretilen yoğun bordo “PourpreInoui” ve canlı pembe “Rose Extravagant” ile yeni renkler sunuyor.

Doğanın gücünden ilham alan koleksiyonda, yoğun ve güçlü renkler var. Koleksiyon, canlı renklerin dokunuşu ile her kadının benzersiz ve çarpıcı olma hayaline karşılık veriyor. Nicholas Degennes yeni koleksiyonu için;

”Doğadaki bu büyüleyici detaylardan ilham alarak Sonbahar-Kış koleksiyonunu tasarladım. Doğa bizlere tüm ihtişamını ve parıltısını her daim gösteriyor. Bende bundan esinlenerek bir kadının nasıl büyüleyici gözükeceğini tasarladım…” diyor.

Yoğun bordo PourpreInoui rengi, Givenchy kadınının kendini ifade etme tutkusunu temsil ediyor. Canlı fuşya Rose Extravagant ise Givenchy kadınının yaratıcılığını temsil ediyor.

Givenchy Le Rouge 99 TL Sephora’larda satışta!