Kurbağalama refleksi ile üç aylık bebeği bile yüzdürebilen TÜV lisanslı dünyanın tek yüzme simidi olan Swim Trainer, anne, baba ve bebeklerini yaza hazırlıyor.

Bebekli anne-babaların hayatını kolaylaştıran özgün bebek ürünleriyle benzerlerinden ayrılan MYCey, en çok ihtiyaç duyulan özgün ürünlerle bu yaz da annelerin ve çocuklarının yanında. Tatil planları yapan anne-babalar, Swim Trainer ile bebeklerini denizle tanıştıracaklar.

Üç ay-8 yaş arası çocuklara özel yüzme simidi: Swim Trainer
Almanya’dan ithal edilen Swim Trainer, dünyada kurbağalama refleksi ile üç aylık bebeği bile yüzdürebilen TÜV lisanslı tek yüzme simidi. Bu yaz dördüncü yılına girecek ürünün kırmızı rengi üç aydan dört yaşa kadar kullanılabilirken, turuncusu 2-6 yaş, sarısı ise 4-8 yaş arası çocuklar tarafından kullanılabiliyor. MYCey’in online alışveriş sitelerindeki en popüler bebek ürünlerinden biri olan Swim Trainer, bu yaz her yaştan çocuğu denizle tanıştıracak.

Swim Trainer: 39,90 TL

Anne ve bebeklerinin hayatını kolaylaştıran tüm MYCey ürünleri E-bebek ve Joker gibi seçkin bebek mağazalarında ve bu markaların sanal marketleri de dâhil olmak üzere Türkiye’nin 200 farklı noktasında bulunabiliyor. MYCey ürünlerinin Türkiye çapındaki tüm satış noktalarını görmek içinhttp://mycey.com/satis_noktalari.html adresini ziyaret edebilirsiniz.