Demokrasi Kültürüne ve Özgürlüğe İnanıyoruz
Türkiye’de eğitim sektöründe iz bırakan Fethi Şimşek; Doğa Koleji’ni 2002 yılında kurduğunda, demokrasi kültürüne ve özgürlüğe olan inancını kurumun DNA’sı haline getirirken, çalışan ve yöneticilerine sunduğu demokratik ortamla Doğa Koleji’nin sağlıklı ve özgüvenli gelişimini sağladı. Yenilikçi yaklaşımları ve sürdürülebilir kaliteyi vizyon olarak belirleyen Fethi Şimşek ve CEO’muz Uğur Gazanker; profesyonel ekibine bu yönde destek vermeye, onlara hedeflerini gerçekleştirmek için gerekli desteği sağlamaya devam ediyor.
Uluslararası Vizyonla Dünya Vatandaşları Yetiştiriyoruz
Kurulduğumuz günden beri globalleşen dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor ve uluslararası standartlarda öğrenciler yetiştirmek için uluslararası vizyonumuzu oluşturuyoruz. Bu vizyon doğrultusunda dünya standartlarında eğitim veriyor, sadece Türkiye’nin değil dünyanın takip ettiği eğitim modelleri geliştiriyor, uluslararası projeler gerçekleştiriyor, yönetici, eğitimci ve öğrencilerimizin yurtdışı açılımlarını destekliyoruz.

En Çok AB Projesini Biz Gerçekleştiriyoruz
Uluslararası işbirlikleri yürütme stratejimiz ve proje bazlı eğitim yaklaşımımızın sonucu olarak Türkiye’nin en çokAB Projesi gerçekleştiren okulu olmamızın yanında, 5 projesi AB Komisyonu Yürütme Ajansı tarafından fonlanan ilk ve tek Türk okulu olmanın gururunu yaşıyoruz.
Bett Show’a Katılan İlk Okuluz
Doğa Koleji olarak dünyanın en büyük eğitim teknolojileri fuarı olan BETT Show‘a Türkiye’den katılan ilk ve tek okuluz. Ayrıca ‘BETT Show‘daki Tek İnovatif Okul’ ödülünü almaya hak kazandık.

GESS Show’da Eğitim Modelimizi Tanıtıyoruz

Dünyanın en büyük eğitim fuarlarından biri olan GESS Show’da öğrencilerimiz fuardaki başarılı sunumu ile ayakta alkışlanırken t-MBA Eğitim Modelimiz, önemli bir ödül daha alarak ‘En Başarılı Uluslararası Eğitim Modeli’ seçildi.