“Evrenden Torpilim Var “ve “Bu Egoları Şişirsek de mi Saklasak” kitaplarının yazarı Aykut Oğut’un yeni kitabı “Keşke Kadın Olsam” raflardaki yerini almaya hazırlanıyor. Sıkı bir okuyucu kitlesine sahip olan Aykut Oğut’un merakla beklenen yeni kitabı için ön sipariş tarihi 3 Aralık!

Kitabında “Sevgili kadınlar! Erkeklerle asla eşit olamazsınız Çünkü asıl güçlü olan sizsiniz! İçinizdeki tanrıçayı uyandırma vakti geldi!” diyerek kadınlara seslenen Aykut Oğut, kadın-erkek eşitliği konusuna da noktayı koyuyor: “Bugüne kadar hep süregelen bir tartışma vardır. Kadınlarla erkekler eşit midir? Eşit olmalı mıdır? Sevgili kadınlar! Bir erkek olarak size şunu söylemek zorundayım: Erkeklerle asla eşit olamazsınız! En büyük hatanız bizimle eşit olmaya çalışmak! Çok çabalarsanız eşit olmayı becerebilir misiniz? Elbette becerebilirsiniz ama kendinizden, gücünüzden vazgeçerek becerebilirsiniz bunu! Erkekle eşit olmak için varoluş çıtanızı alçaltmanız, daha aşağı inmeniz gerekiyor. Eşitlik mi istiyorsunuz? Siz bilirsiniz!”

Okurlarına yeni kitabının müjdesini Facebook sayfasından veren Aykut Oğut’un kadınlara hitaben yazdığı “Keşke Kadın Olsam”ı biz de merakla bekliyoruz.