Baharın tam anlamıyla gelmesi ve havaların güzelleşmesiyle, kısa süreli tatil planları yapılmaya başlandı. İster uçak, ister karayoluyla seyahat ediyor ol; bu ipuçlarıyla yol sonrası perişan görünmek artık tarihe karışacak!

Yüz spreyi

Yol boyunca cildin hava değişikliklerine maruz kalacak ve dengesi biraz bozulacaktır. Hem kaybettiği nemi geri kazandırmak, hem de taze bir görünüm elde etmek için yüzüne mineralli spreylerden sıkabilirsin.

Dudak ve yanak renklendirme

Hem dudak hem yanak renklendirme için kullanabileceğin harika ürünler var! Hem zamandan hem yerden kazanmak için, bu ürünleri çantana atabilir, inmeden hemen önce elmacık kemiklerine ve dudaklarına dokunuşlar yaparak anında canlı ve sağlıklı bir görünüm elde edebilirsin.

Ürün önerisi: Yves Saint LaurentKiss&Blush

Aydınlatıcı desteği

Eğer sen de yolculuk için erkenden kalkma zorunluluğundan hazetmeyenlerdensen, yanına mutlaka aydınlatıcı özellikli bir kapatıcı al. Uykusuzluk ve yol yorgunluğuyla oluşacak göz altı morlukları ve ton farklılıklarını,tek bir ürünle hızlıca giderebilirsin.

Eyeliner

İncecik çekilmiş eyeliner, yorgun görünümden kurtulmak ve uyanık bakışlar elde etmek için ideal birgörünümdür. İnce uçlu sıvı bir eyelinerı çantanda bulundur ve inmeye yakın uygulama yap.

Kuru Şampuan

Koltuğa saatlerce yaslanmış olarak oturmanın bir sonucu olarak, saçların hacmini kaybedecek ve yağlanacaktır. Bunu engellemek için saçlarına kuru şampuan sık. Uzun saçlıysan örgü yaparak pratik bir çözüm elde edebilirsin.