Doutzen Kroes’da tüm Victoria’s Secret melekleri ile büyük gece için Londra’ya hareket eden özel jetin içindeydi. Yeni anne ve L’Oréal Paris’in güzellik elçisi Londra’ya vardığında ise ışıl ışıl pürüzsüz teni ile kendine hayran bıraktı. Yılbaşı için planladığın seyahat için biraz güzellik ilhamına ihtiyaç duyuyorsan, doğru yerdesin. Doutzen’ın stil sahibi yolculuk hakkında bize öğreteceği çok şey var.

Stil notları

Uzun geçecek yolculuklar için ‘rahatlık’ altın kelime. Eğer sen de kot pantolonlardan vazgeçemiyorsani favori jeanini, babetler ve sweatshirt ile kombinle. Daha klasik bir stil tercih ediyorsan, düz bir elbise ve sıcak tutacak bir hırka tercih edebilirsin.

Nemlendir!

Uçakların yenilenen havası cildin için oldukça kurutucu olabilir, varış noktana kuru bir ciltle varmak istemediğine eminiz. Bol su içip, cildinin su ihtiyacını karşılarken, cildini de zengin bir nemlendirici ile yolculuk öncesi nemlendirmeyi unutma. Eğer nemlendiricin küçük bir tüpte ise, yolculuk boyunca yanında taşıyarak, ara ara uygulayabilirsin.

Uçakta yanından ayırma!

Konu Doutzen Kroes’un güzellik stiline gelince, ne kadar az o kadar iyi mantığını benimsediğini fark edeceksin. Cildini sürekli olarak nemlendir ve BB kremini yanından ayırma. Böylece cildini nemlendirirken, cilt kusurlarını da maskeleyeceksin. Hafif bir maskara dokunuşu, krem allık ve dudak balmı ile tüm seyahat harika görüneceksin!