Göz altında devrim

Gözlerinizin içine bakarken göz altınızdaki morluklar aşkınızı gölgelemesin! Sevgilinizin karşısına göz altı morluklarından kurtulmuş, adeta star ışıltısı veren gözlerle çıkmaya ne dersiniz? Kadınların en çok şikayet ettiği ama bir türlü çözüm bulamadığı göz altı morluklarının tedavisi artık hayal değil. Rönesans olarak da bilinen yöntem için “Göz altı morluklarının tedavisinde adeta bir devrim” diyen Dr. Neslihan dolar, bu uygulama ile pek çok kadının ortak problemi olan ve tedavisinde zorlanılan göz altı leke ve morluklarında oldukça başarılı sonuçlar aldıklarını söyledi. Rönesans olarak da bilinen cilt gençleştirme tekniği ile gözaltlarına yapılan uygulama, göz altı morluklarını siliyor ve gözlerinize star ışıltısı veriyor. Gözaltlarına haftada bir gün olmak üzere ortalama 4 seans yapılan uygulamanın, etkisi kalıcı olmakla birlikte ihtiyaç duyulduğunda tekrarlanabiliyor. Sevgilisine daha dinlenmiş görünmek isteyen erkekler için de ideal bir yöntem.

“Işık peelingi” ile 8 saatte lekelerinizden kurtulun

Neredeyse yüzün tamamını kaplayan lekelerde dahi tam sonuç alınan uygulama ile sevgilinize bir sürpriz yapabilirsiniz. Işıltı peelingi olarak da bilinen özellikle kış aylarında yapılan bu uygulama ile sadece tek seansta ve 8 saatte yüzünüzdeki lekelerinizden kurtulabilmeniz artık mümkün. Çok iyi korunduğunda ise etkisi kalıcı. Evde yapmanız gereken ise yalnızca devam kremini kullanmak ve güneşten çok iyi korumak.

Sarkan cildinizi ütületin

Cilt kırışıklıkları ve sarkmalarda cilt ütüleme yaptırarak, akşam pırıl pırıl kırışıksız bir ciltle sevgilinizin karşısına çıkabilirsiniz. Anlık etkisi uygulandığı anda görülen ve 1 hafta süren cilt ütülemede kalıcı etki 6’ıncı haftadan itibaren başlıyor. Son teknik cilt ütüleme cihazları ile artık etki daha kalıcı ve güçlü. Özellikle sarkık ciltte kaş göz kapağı düşüklüklerinde toparlanma sağlanıyor, kırışıklıklarda ise çizgilerdeki açılma anında gözle görülebiliyor. Yaşlanmanın en önemli belirtisi olarak ortaya çıkan yüz ovalinin kaybolmasına karşı, tekrar yüz ovalini geri kazanmak için en etkili yöntemlerden birisidir cilt ütüleme.