Soğuk geçen ayların rehavetini yavaş yavaş üzerimizden atmaya başladığımız şu günlerde yaza fit ve hafif girmek için kolları sıvamanın tam da mevsimi. Yapılan diyetler ve sporla yok edemediğimiz kiloları kısa sürede yok etmek çok kolay.

Superplast Estetik Merkezi ‘nden Op.Dr Ali Duman, bölgesel olarak verilemeyen kiloların yanısıra sık alınıp verilen kilo kayıplarından dolayı cilt kumaşımızda oluşan sarkma ve gevşemenin kendini en fazla gösterdiği popo ve meme estetiğinde ağrısız küçük dokunuşlarla inanılmaz sonuçlar elde edilebileceğini söylüyor.

Popo ve meme için yapılan uygulamalar:

Lazer lipoliz; Yaza ağrısız ve kolay bir işlem ile basen ve popodaki fazla cilt altı yağ dokusundan kurtulabildiğimiz gibi bu bölgelerdeki derideki gevşemeler için oldukça faydalı bir işlemdir.
Poponun sarkık, büyük veya geniş görünmesine neden olan fazlalıklar lazer yardımıyla eritilerek vücuttan dışarı alındıktan sonra o bölge derisine içeriden uygulanan farklı dalgaboyu ve frekanstaki 3 farklı lazer enerjisi ciltte bir gerilme, yerleşme ve dirileşme yaratacaktır.

Lazer ile selülit tedavisi radyofrekans uygulamaları ile selülit görünümünden yüksek bir başarı oranında kurtulmak mümkün. Lokal anestezi ile poliklinik şartlarında gerçekleştirilen uygulamalar sonrasında oldukça memnun edici sonuçlar elde edilebiliyor.

Bölgesel incelme ultrashape cihazı ile ameliyatsız incelme ve bölgesel fazlalıklardan kurtulmak mümkün. Şöyle ki; çok ince bacaklarınız ve beliniz var ama sadece basen bölgenizde çok gereksiz bir fazlalıktan şikayetçisiniz. İşte Ultrashape tam sizin ihtiyacınız olan şey; kısa, ağrısız, kansız, izsiz birkaç uygulama sonrasında istediğiniz görünümü sağlayabiliriz.