Son zamanlarda Kardashian soyadını her yerde duymaya başlamıştık şimdi ise kadınlar arasında Kardashian burnu konuşulur oldu. İşte uzman gözüyle Kardashian burnu…

Kardashian soyadını her yerde duymaya alıştık derken şimdilerde kadınlar arasında Kim Kardashian burnu konuşulur oldu. Evliliği, çocuğu ve poposu derken yıllar içerisinde değişen profil yapısı dudak dolgusu ve enjeksiyon dolguların da etkisiyle kendini daha çok belli eder hale geldi.

Sanırım Kim Kardashian’ın yıllar içinde ufak rötuşlarla değişen burun yapısı kadınlara daha natürelmiş algısını veriyor. Son zamanlarda burun estetiği operasyonları için başvuran hastalarımdan en çok Kim Kardashian’ın burnu talep gördü diyebilirim. Peki Kardashian burnunun sırrı nedir?

Uzman gözüyle Kardashian burnu

Zaman içinde ufak rotüşlarla şekillendirilen burun son olarak daha küçülmüş olarak göze çarpıyor. Son revizyon operasyonunu göz önünde bulundurarak yorum yapacağım. Öncelikle burun dahil olmak üzere Kim Kardashian’a yeni bir yüz şekli verilmiş diyebilirim. Yanak bölgesine yapılan dolguların da etkisiyle burnu olduğunda daha düzgün duruyor. Yoğun dolgular sayesinde Kim Kardashian’a yeni bir yüz kontürü kazandırılmış. Bunu da makyajla tamamlamayı çok iyi biliyor ve fotoğraflarda kusursuz çıkmayı başarıyor.

Yapılan oepasyon kanımca daha iyi yapılabilirmiş. Ancak sürekli kamera karşısında olan biri için ani değişim pek hoş karşılanmıyor sanırım. Kardashian’ın burnu doğallığını kaybetmesin diye üst kısmındaki çıkıntı tamamen alınmamış sadece burun küçültülerek yukarı çekilmiş. Elmacık kemiklerindeki jel dolgularla yüzüne derinlik kazandırılan Kardashian’ın aynı zamanda göz altı morluklarını hyalüronik asit dolgusuyla profesyonelce gizliyor.