Japon kadınlarının bebeksi, lekesiz ve ışıltılı cildine sahip olmak isteyen kadınlar Bliss Maçka Polikliniği ile bu son teknoloji uygulamayı yaşama imkânına sahip oluyor.

Nobel Teknoloji ödüllü “mikro” moleküllü hyaluronik asit formülü olan Japon Cilt Terapisinde;yumurta kabuğu zarındaki plasenta, platin, altın tozu, inci proteini ve squalane (köpek balığı karaciğerinden çıkan yağın) bileşenleri yer almakta. Japon Cilt Terapisi ile kuruluk, leke, kırışıklık ve yaşlılık belirtilerine karşı gözle görülebilir sonuçlar ilk seans itibari ile elde edilerek mermer gibi pürüzsüz ve nemli bir cilde sahip olmak mümkün oluyor.

Nişantaşı’nın en ünlü ve en eski Medikal Estetik Merkezi Bliss,Japonya’nın Nobel Ödüllü seçkin lifting cilt terapi ayrıcalığını artık Türkiye’de yaşatıyor. Son günlerde Kraliyet aileleri ve Hollywood yıldızları arasında oldukça yaygın olan Japon Cilt Terapi uygulaması yumurta kabuğu zarındaki plasenta, inci proteini,seramid, iyonize platin, altın tozu ve squalane gibi maddelerden oluşuyor. İçeriğindeki küresel patentli hyaluronik asidin sıradan moleküllere göre yüz kat daha küçük olduğunu belirten Özel Bliss Maçka Polikliniği Kurucusu Medikal Estetik Hekimi Dr. Enis Keskin, “Bu sebeple Japon Cilt terapisinin cildin derinliklerine nüfuz ederek cildin su kaybını önlediğini ve gençleşmesinde oldukça etkili olduğunu belirtti.

Dr. Enis Keskin; Japon cilt terapisinin; 20 ile 65 yaş arasındaki herkese uygulanabildiğini söyleyen Dr. Enis Keskin, “ Hassas ve kuperoz ciltlerde, erken yaşlanma göstergelerine sahip ciltlerde, lekeli ciltlerde, akne ve sivilceli ciltlerde AKUT ve kalıcı sonuçlar almak için, için atrofi, leke, renk düzensizliğine karşı bakımlar ile metabolik aktiviteyi hızlandırmak için yapılabildiğini söyledi.