Sonbaharın bitip kışın olanca ihtişamıyla kendini gösterdiği şu günlerde, güzellik rutinimizi değiştirmenin zamanı da geldi.

Güneş yağları, bronzlaştırıcılar ve yaza uygun hafif ve ışıltılı makyaj malzemelerimiz artık yerini zengin doku ve renklere bırakıyor.

;Kış sıcacık çorbaların lezzetiyle beraber, biz güzelliğine önem veren kadınlar için günlük makyajımızı yeniden keşfetmemizi sağlayacak heyecanı da getirir.

Bu sezonun gözde renkleri ışıltılı pembe ve mürdüm tonları sonbahar ve kış gardırobunuzla kusursuz bir uyum vadediyor. Harika bir sonbahar makyajı için önerilerimizi kaçırma!

1. Adım: Mükemmel bir cilt için gözenek ve ince çizgileri kapatacak blur teknolojili bir fondötenle başlayabilirsin. İlk hedefimiz renk eşitsizlikleri, lekeler ve göz altı morlukları gibi sorunlu bölgelerde maksimum kapatıcılık.

2. Adım: Işıltılı uçuk pembe farı fırça ile tüm göz kapağına uygula ve temiz bir karıştırma fırçasıyla rengin ciltle bütünleştiğinden emin ol.Adım: Üst kirpik çizgisine açık kahve eyeliner ile ince bir çizgi çek ve gözün dış çizgisine doğru hafifçe bitir. Göz makyajını maskara ile tamamla.

3. Adım: Yanaklarının doğal görünmesi için elmacık kemiklerinin üst kısmına şakaklarına doğru pembe allık uygula.

4. Adım: Mürdüm rengi rujunu sürmeden önce, daha yumuşak ve güzel bir görünüm için dudak balmı sür. Daha sonra parmak uçlarınla rujunu uygulayarak makyajını tamamla. Artık muhteşem sonbahar makyajınla ışıldamaya hazırsın!