Gözlere odaklan

Kate Mara: House of Cards dizisinin ünlü yıldızı Kate Mara, yakınlarda katıldığı bir davette harika dumanlı makyajıyla bakışları üzerinde topladı. Göz makyajını gümüş, gri ve altın tonlarındaki göz farlarıyla gölgelendiren ve kohl eyeliner ile vurgulayan ünlü yıldız, makyajını nude ruj ile tamamlayarak bütün gözleri bakışlarında toplamayı başarmış.

Zoey Deutch: Vampire Academy filminin göz dolduran aktristi Zoey Deutch de bal rengi gözlerini öne çıkarmak için dumanlı göz makyajını tercih edenlerden. Ünlü yıldız göz makyajı için siyah ve ten rengi tonlarını tercih ederken, tüm etkiyi güzel gözlerinde toplamak için nude rujdan vazgeçmemiş.

Abigail Spencer Rectify dizisinin ünlü starı Abigail Spencer da şahane açık kahverengi gözlerini ön plana çıkarmaya karar verenlerden. Ancak Abigail gözlerini dumanlı göz makyajı yerine, birkaç kat maskara ile hacimli ve belirgin kirpikleriyle vurgulamayı tercih etmiş.

Dudakları unutma

Kuşkusuz göz rengimizi ön plana çıkarırken tercih edeceğimiz rujun rengi de çok önemli. Teen Wolf dizisinden Crystal Reed güzel gözlerini, kıyafetiyle aynı tondaki mat fuşya rujuyla gözlerine konstrast yaratarak vurgulamayı tercih etmiş. Biz bu cesur ruj seçimine bayıldık.

Güzel yüzü ve muhteşem fiziğiyle Castle dizisinde parlayan Stana Katic de geçtiğimiz aylarda bir davette, benzer bir seçimle hayran bakışları üzerinde toplamıştı. Cyrstal Reed’in pembe tonları yerine parlak kırmızıyı tercih eden ünlü yıldız, yalnızca birkaç kat maskara uygulayarak ışıltılı gözlerini belirgin hale getirmeyi başaranlardan.