Ukrayna kökenli genç ve yetenekli aktris Mila Kunis, Black Swan filmiyle hafızamıza kazınmıştı. Kunis rol yeteneği ile birlikte, imzası haline gelen iri gözleri ve çekici bakışlarıyla da anılıyor. Minyon güzelin akıllardan çıkmayan bakışlarını sen de elde etmek ister miydin?

Sıra sende

Mila Kunis’in buğulu bakışlarına 3 kolay adımda kavuşabilirsin!

Birinci adım:

Mila’nın kusursuz teni için, bir primerle makyajına başla. Fondöteni 5 nokta halinde cildine uygula ve orta boy bir fırçayla homojen bir şekilde dağıt. Yuvarlak hareketler yapmak , eşit dağılımın temel şartı. Fondöten aşamasını geçtikten sonra tüm yüzüne bir miktar bronz allık uygula. Elmacık kemiklerini daha çıkık göstermek için, yanaklarını içeri doğru çekerek boş kısımlara bronz allığı daha yoğun şekilde sür.

İkinci adım:

Mila Kunis’in seksi bakışlarına sahip olmanın ilk adımı olarak, göz kapaklarına primer uygula.Füme tonları içeren bir far paleti seçerek orta tonu göz kapaklarına sür. Bu tonu hafifçe kaş kemiklerine doğru taşırabilirsin. En koyu tonu göz kapaklarının bitimine, hafif bir kuyruk şekli oluşturacak şekilde sür. En açık tonu ise göz pınarlarının çevresine sürerek, dumanlı bakışlarına aydınlık kat. Alt kirpik diplerine de farın en koyu tonunu uygulayarak buğulu bakışlarını tamamla. Üst kirpik diplerine siyah göz kalemi çek. Son olarak kirpiklerini kıvırıcıyla kıvır ve iki kat siyah maskara uygula.

Üçüncü adım: