Başak burcu yorumu başak burcu aylık burç yorumları


Değişim enerjisinin yoğun ve güçlü olduğu bir ay karşılıyor sizleri. Özellikle iş hayatınızda daha yoğun olarak yaşanacak değişimler sizleri daha iyi şartlara ve imkanlara kavuşturabilir. Bağnaz düşüncelerden uzaklaşmalı kalıplaşmış olan alışkanlıklarınız yerine yenilikçi ve çözüm odaklı fikirlere açık olmalısınız. Bunu yapabildiğiniz anda sürekli tekrarlayan sorunlarınıza da son noktayı koyabileceksiniz. İş değişikliği ya da kendi işinizi kurma düşünceniz varsa ayın ilk 10 gününü çok iyi değerlendirin.

3 Şubat saat:23:11 de Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek sizlere yansıması ile anlamlı mesaj veren rüyalar görebilirsiniz. Rüyalarınızı dikkate alın ve size verdiği mesajları anlamak için gayret gösterin. Dolunay günü kendinize zaman ayırarak yaşadığınız olumlu ve olumsuz olayları bir düşünün ister sesli ister yazarak verdiğiniz tepkileri gözden geçirin göreceksiniz ki kendi doğrularınızı da yanlışlarınızı da net bir şekilde görecek ve davranışlarınıza kazanmış olduğunuz farkındalığı başarı ile yansıtabileceksiniz. Bugün size özel olsun olabildiğince dua edin meditasyon yapın ruhunuzu rahatlatacak bir enerji çalışmasında bulunun.

11 Şubattan itibaren de özel yaşamınızda kısa süre önce istemediğiniz halde biten ilişkiniz aşkın gücü ile yeniden başlayabilir. Sizlere tavsiyem birlikte olduğunuz kişiye yüklediğiniz düşüncelerden çok onun ne anladığı ve sizin için ilişkiniz için neler yapabildiği herkes kendini sorgular aynı sizin yaptığınız gibi bunu unutmayın.