2 Kasım 2014 12:32 Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Özellikle Koç Aslan ve Yay burcunun ilk 10 gününde doğanlar bu enerjiden fazlası ile olumlu etkilenecekler. Güçlü ve olumlu değişimler sürüncemede kalan konuların ortadan kalkması haklılıklarının ön plana çıkıp zorluklardan sonra gelen huzur ve başarının takdirini alacaklarını özel ve keyifli bir süreç.

Yay burcu farklı kültür inançlarla, uluslararası iş ve girişimlerle, seyahatler ve turizmle, eğitim ve hukuk sistemiyle, yasal konularla ilişkilidir. Yeni Ay enerjisi medyada beklenmedik gelişmeleri tetikleyebilir bu alanda sarsıcı gelişmeler, önemli değişiklikler söz konusu olabilir.

Ülkemiz açısından değerlendirdiğimizde gizli belge ve dökümanların ortaya çıkması inançlara yönelik konuların suistimaline bağlı sosyal patlamaların olabileceği hassas tehlikeli ve riskli bir sürecin içine giriyoruz. Yay burcu değişken burçlardan biridir. Yeni Ay enerjisi iş ve ev değişikliklerini karar verme güçlüğüne de neden olabilir. Yeni aylar daima yeni başlangıçlarla ilişkilidir bu etkiyi olumlu yönde kullanabilmek için iç huzurumuza önem vermeli dua meditasyon gibi konularla yorgun ruhumuzu beslemeliyiz.

KOÇ: 22 Kasımda saat 12:32 de ise Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve hayatınızda sağlık sorunlarınız başta olmak üzere finansal rahatlamalar ilişkilerde iyileşmeleri beraberinde getirecek sizlere. İşle ilgili konularda da şans sizden yana yeni bir projeye başlayabilir kısa süre içinde popüler olabilirsiniz.

BOĞA:22 Kasımda saat 12:32 de ise Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve sizlere kendi yakınlarınız anne baba kardeş ten gelecek maddi manevi güzellikleri de beraberinde getirecek. Aşk hayatınızda ise romantizm rüzgarı esmeye başlayacak.