2015 burç yorumları 2015 burç yorumları rezzan kiraz 2015 burç yorumları nuray sayarı burçlar 2015 başak burcu 2015 kova burç yorumları 2015 burç yorumları şenay yangel eylül 2015 burç yorumları


Yılın ilk yarısı vur patlasın çal oynasın, ikinci yarısı köle gibi çalışma… Milliyet yazarı, Astrolog R. Hakan Kırkoğlu: “Yılın ilk yarısında Jüpiter, Aslan burcunda. Aslan eğlence burcudur, bu dönem vur patlasın çal oynasın geçecek. Sonra Jüpiter Başak’a geçecek. Yılın ikinci yarısında kendimizi çok çalışırken bulacağız, Başak kölece çalışma burcudur”

Yılbaşı yaklaşırken hepimizin aklında tek bir soru oluyor: Yeni yılda bizi neler bekliyor? O yüzden yılın bu döneminde en çok onun iki dudağı arasından çıkacakları merak ediyoruz. Bu vesileyle çalıyorum Türkiye’nin önde gelen astrologlarından, Milliyet yazarı R. Hakan Kırkoğlu’nun kapısını. Bu yazı dört saati bulan görüşmemizin ilk bölümünde konuştuklarımızı içeriyor. Astrolojiye meraklı olanların yıl boyu ara ara dönüp bakacağı tarihleri içeren bu yazı dışında 2015’te Türkiye’yi neler beklediğini konuştuğumuz ikinci bölümün yazısını önümüzdeki hafta okuyabilirsiniz.

* 2015 astrolojik açıdan nasıl bir yıl olacak?
Yılın ilk yarısında Jüpiter Aslan’da. Büyük girişimler, projeler, büyük düğünler planlayanlar bunları 11 Ağustos’a kadar hayata geçirirlerse daha gösterişli olacaktır. 11 Ağustos’tan sonra Jüpiter, Başak’a geçecek, bir attan indim, eşeğe bindim durumu olacak. Çünkü Jüpiter, Başak’ta düşük durumda. Birden kendimizi çok çalışırken bulacağız. Aslan eğlence burcudur, vur patlasın çal oynasın geçecek o zamana kadar. Başak ise kölece çalışma burcudur. Jüpiter, Başak’a geçince dikkatimizi işe yönelteceğiz.
“Düğünler 5 Haziran’la
19 Temmuz arasında yapılmalı”