Sevgili Oğlaklar yeni haftaya, Ay-Başak burcu geçişiyle adım atıyoruz. Bu enerji, bilgi sahibi olmak, araştırmak, keşfetmek ve bulduklarınızı belli bir alanda verimli bir şekilde kullanmak açısından yararlıdır. Hangi konuda başarılı olmak istiyorsanız, o konudaki dökümanları toparlayarak dosyalayabilir, inceleyebilir ve portföyünüzü oluşturabilirsiniz. Günlük enerjinizin sizler açısından bir başka faydası, çevrenizdeki insanlarla olan her türlü iletişimde akıllıca davranmanızı sağlayacak oluşudur.

Saat 00:41 Ay-Pluto görünümü evimizle alakalı ufak çapta yapılan düzenlemelerin işaretçisi. Bazıları ailesi veya arkadaşlarıyla, kimileri sevgisiyle birlikte vaktini değerlendirebilir.

Saat 08:18 Venüs-Mars görünümü, henüz gerçekleşmemiş ancak geri planda üzerinde düşünülen işlerin başarılı bir şekilde sürdürülmesi yönünde gayet olumludur. İçinizde öyle bir enerji var ki, tek bir haber gelse, beklediğiniz bir gelişme olsa, sizi kimse tutamaz. O denli dışa açılmaya hazırsınız. İyi niyetli insanları, hak hukuk bilen kişileri seviyorsunuz. Ayrıca fiziksel anlamda kilonuz sorun yaratıyorsa, diyet kararı verebilirsiniz. Ancak şunu belirteyim. Mars 26 Ekim tarihinde burcunuzda ilerleyecek. Bu sayede kilolarınızdan kurtulmanız mümkündür. Bir de tavsiyem, bugünlerde lütfen masa başında abur cubur bir şeyler tüketmekten vazgeçin.

Saat 23:32 Ay-Satürn olumlu etkisi, kendinizden emin gayet güven dolu bir şekilde işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Tutkularınız oldukça yoğundur. Çevreniz tarafından her konuda desteklenirsiniz.

Saat 23:39 Merkür-Jüpiter olumlu görünümü, akşam saatlerinde iş hayatı ve mali konular üzerinde pozitif yönde düşünmenizi sağlar. Sorumluluklarınızın farkındasınız. Sizin isteğiniz adil hareket edilmesi ve nazik davranışlar. Bunu bekliyorsunuz. Bu görünüm maddi açıdan 25 Ekim sonrasını olumlu kılıyor.