Eski sevgilisinden bahsediyor

Eski sevgililerden bahsetmek hiçbir zaman sevimli bir konu değildir ama zaman zaman bir şeyi belirtmek, anlatmak için bu konular açılabilir. Fakat, sürekli eski sevgiliden bahsetmek, alakalı alakasız her konuda ondan söz açmak sevgilinizin hala onu unutamadığının göstergesidir.

O ne zaman ararsa gidiyor

Sevgiliniz eski sevgilisiyle hala görüşüyor, konuşuyor ve o ne zaman arasa yanına gidiyorsa sevgiliniz onu hala unutamamış demektir.

Anıların içinde kayboluyor

Zaman zaman sevgilinizin eski mesajları okuyup, bir yerlere dalıp gittiğini fark ediyorsanız eski sevgilisini unutamamış demektir. Eski sevgilisini unutan biri onun mesajlarını saklamaz ve eski anılarda kaybolup gitmez.

Bilgisayarında hala onun resimlerini saklıyor

Bilgisayarında hala onun resimleri duruyorsa, internet geçmişinden onun profillerine baktığını, e-posta attığını görüyorsanız sevgiliniz eski sevgilisini hala unutamamış demektir.

Onunla hala görüşüyor

Çiftler ayrıldıktan sonra genellikle kendi yollarına giderler. Birbirleriyle görüşmeye gerek duymazlar ve kendi hayatlarına devam ederler. Eğer sevgiliniz, eski sevgilisini çok özel durumlar dışında (evlilik tebriği, bebek tebriği, sağlık sorunları gibi) aramaya devam ediyorsa bu, onu unutamadığı anlamına gelir.

Eski sevgilisinin hayatına yeni biri girdiğinde mutsuz oluyor

Onun başkasıyla birlikte olmaya başladığını duyunca morali bozuluyor, tavırları değişiyorsa eski sevgilisini unutamamış demektir.

Duygusal anlamı olan şeyleri hala saklıyor

Eski sevgilisiyle gittiği bir yerin bileti, eski sevgilisinin tokası gibi şeyleri saklamaya devam ediyorsa hala onunla barışmak istiyor demektir.