Hamilelik alışverişi

Hamilelik alışverişi

hamile-cantasi-crop_origHamilelik sürecinin en güzel belirtisi anne karnıdır. Günden güne bebeğinizin karnınızda nasıl büyüdüğüne tanıklık ediyorsunuz. Pek çok anne hamileliğin ilerleyen haftalarında karınlarına bakmaktan, dokunmaktan kendilerini alıkoyamazlar. Bu çok duygusal ve hoş bir durumdur. Ama büyüyen karın alınan fazla kilolar, son aylarda şişen ayaklar ve büyüyen ayak numaraları anne adaylarının kabusu olmaya başlar.

Giyimine ve görünümüne özen gösteren anne adayları bu aylarda kıyafet sıkıntıları yaşamaya başlarlar. Her gün ayna karşısında “Bugün ne giysem?” sorusunu sormak bazı kadınlar için zorlayıcı olmaktadır. Yakışanı giymekten artık çok uzak, rahat ettiğinizi giymeye kendinizi alıştırmaya çalışırsınız.

Hamileliğin kendine özgü doğası yüzünden pek çok giyim markası, anne adaylarını unutmayıp, onlara özel kreasyonları raflarında sergilemektedir. Ayrıca hamilelikte iç çamaşırı seçiminde de bu markalar, gebeliğe uygun, pamuklu ve rahat ürünler sunmaktadırlar.

BebekSayfası.Com olarak siz anne adaylarına özel ürünleri, Türkiye’nin en büyük e-ticaret mağazalarından derliyoruz. Tek yapmanız gereken ihtiyaç duyduğunuz ürünü yazmak. Sonrasında yüzlerce farklı siteden aynı ürün için farklı sonuçları göreceksiniz. Aralarındaki fiyat farklarına inanamayacaksınız.