Eros Loğusa Gecelik 561

Eros markası tarafından üretilen bu gecelik, 2 farklı renk seçeneğine sahip. Pembe renk genellikle kız çocuğu doğuracak olan anneler için tercih edilirken, mavi rengi de erkek çocuk anneler tercih ediyor. Kumaşı; penye ve pamuk karışımı olup, orta kalınlıktadır. Modelin yaka kısmı v yakalı olsa da, düğmelerinin bulunmaması emziren anneler için sorun yaratabilir. Emzirme sırasında, geceliğinizi değiştirmeniz sizin için sorun yaşatmayacaksa, tercih edilebilecek olan bir model.

Bondy 4′lü Loğusa Takım 17401

Bondy markası tarafından üretilen bu model, tek renk olarak üretiliyor. Şeker pembe rengindeki takım, genellikle kız bebek bekleyen anneler tarafından tercih edilse de, kimi zaman erkek anneleri de kullanıyor. Takımın içerisinde, gecelik, pijama ve sabahlık bulunuyor. Özellikle sezaryen doğum sonrası pijama giymek sıkıntı yarattığı için en az ilk 2 ayda gecelik giymek daha doğru oluyor. Sonrasında anne dilerse, pijama kullanımına da başlayabilir. Gecelik ve pijamanın ön kısmı düğmeli olup, bebeğinizi emzireceğiniz zaman çıkarmanıza gerek kalmaz. Sabahlık da, terleme ve üşüme nedeniyle sütünüzün bebeğinizde gaz yaparak, huzursuz etmesini önlemek adına önemli bir parça. Bu takımın sabahlığı da, yalnızca bir aksesuar olmakla kalmayıp, koruyucu olması adına da oldukça etkili bir kumaşı mevcut.

Pierre Cardin Bayan Lohusa Gecelik & Sabahlık Takım 5022

Lohusa gecelik takımları arasında en iyi modelleri üreten markalardan birisi olan Pierre Cardin tarafından üretilen bu model, viskon ve polyester karışımı bir kumaşa sahip. Kumaşı, üst kalite olup, rahatlığınızı ve sağlığınızı ön planda tutar. Göğüs bölümünün alt kısmına kadar düğme olması, göğüslerinizi rahatlıkla dışarı çıkarmanıza ve bebeğinizi emzirmenize imkân verir. Karın ve göbek bölümünde bulunan pile, geceliğin karnınızı sıkmasını engeller. Ayrıca, hamilelik boyunca karnınız büyüdüğü zaman da kullanmanızı mümkün kılar. Hem kaliteli hem de şık bir model istiyor ve rahatlığınızı da göz ardı etmiyorsanız, Pierre Cardin’in bu modeline dolabınızda yer verebilirsiniz.