Bebek hareketleri anne karnında bebek gelişimi bebeğin tekmelemesi hamilelikte 26. hafta gebeliğin 26. haftası


Tüm devam eden tekmelerle Karateci Çocuğu taşıyor gibi hissediyorsunuz? Bebeğiniz gerçekten dışarıda kullanacağı her türlü hareketin pratiğini yapmaktadır göbeğinize doğru pedal çevirme, bir türlü yürüme öncesi becerisi, dahil. Bebeğinizin sinir sistemi gelişmeye devam ettikçe, hareketleri daha koordineli hale gelecektir.

Bebeğiniz büyüdükçe ve güçlendikçe, hareketleri daha güçlü hale gelecek ve bu arada sırada sizin için acı verici olabilir. Bebeğiniz iyi bir tane geçirdiğinde, bu minik sol kroşe acıtabilir hem de çok. Yapabileceği başka bir hareket ise bacağını o kadar çok uzağa uzatabilir ki, ayağı kaburgalarınız arasına sıkışabilir (ah!). Saldırıya uğradığınız bir sonraki sefer, pozisyonları değiştirmeye çalışın veya bazı gerilme hareketleri yapın. Ayrıca, bebeğiniz biraz fazla sert bir hareket yaparsa, elinizle bebeği nazik bir şekilde geriye doğru itebilirsiniz. Boksörünüzü sadece ringin diğer köşesine gönderebilirsiniz.

Anne karnındaki bebeğin gelişimini haftalara göre takip etmek için bebeksayfasi.com’un HAFTA HAFTA GEBELİK bölümünü mutlaka ziyaret edin.