Man touching pregnant woman's stomach, cropped portrait --- Image by © Takahiro Igarashi/Corbis

Hamile karın hamile göbek hamile karnın dokunulması insanların hamile karnına dokunması


Artık, göbeğinize iyi dilekle dokunacak en az bir kişinin hedefi olmuş olabilirsiniz -bilirsiniz, bu kişiler göbeğinize dokunmaktan kendini alamayanlar kişilerdir (herhangi bir kişi olabilir). Ve kim onları suçlayabilir ki?

Nihayet, hamile göbekler o kadar yuvarlak, o kadar şirin ve daha şirin bir şeyi taşıyan pratik olarak dokunulmaya değerdir. Artık 22 haftalık hamile olarak çocuk müzesindeki bir eser gibi davranılmaya aldırış etmiyor olabilirsiniz (ve dokunmaktan hoşlanan bir kişiyseniz, insanların göbeğinize olan ilgilerini hoş karşılayabilirsiniz), ancak aldırış ediyorsanız, kabul edebileceğiniz birkaç yaklaşım bulunmaktadır.

Birincisi, kelimelerinizi kullanın (“Biliyorum çok çekici ama gerçekten göbeğime dokunmamanızı tercih ederim”). İkincisi, geri durun yani hareketlerinden kaçın. Ve üçüncü olarak, ne kadar hoşlarına gittiğini göstermek için göbeklerini ovalayarak durumu aleyhine çevirin (özellikle orta yaşlı göbekli kişilerde etkilidir). Unutmayın, bedeninizi içeridekiyle paylaşıyorsunuz dışarıdakilerle de paylaşmak zorunda değilsiniz.