hamilelikte batıl inançBir anne adayı ya da bebeğini uzun süre emzirmek isteyen bir anne olabilirsiniz. Veya, bebeğinize doğru ek besinlerin nasıl ve ne miktarda başlanılması gerektiğini öğrenmek isteyebilirsiniz. Belki de şu an çocuğunuzu okula gönderirken kahvaltıda neler yemesinin daha sağlıklı olacağını bilmek bile sizi çok mutlu edebilir. Eminim bunlar gibi beslenme ile ilgili daha nice sorular vardır aklınızda.

Farkında mısınız?

Aslında sizin bir kadın olarak da kendiniz için öğrenmeniz gereken bir çok konu var ama çocuklarınız her zaman ön plandalar.
Burada sizlerin ve en değerli varlıklarınız olan çocuklarınız için en doğru ve en yeni beslenme bilgi ve haberlerini bulacaksınız.
Önemli olan, bilginin öğrenilmesinin yanısıra, bu bilgilerin hayatımıza nasıl aktarılacağı ve bizim beslenme alışkanlıklarımıza, beslenme kültürümüze göre nasıl uyarlanacağıdır. Bilgi çağındayız ve her yerden bilgiye ulaşmak mümkün. Ama nedense bu bilgilere güvenmekte veya uygulamakta çok zorlanıyoruz gibi gözüküyor.
Sizlerin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda artık bir aradayız. Ben 18 yıllık bilgi ve tecrübelerimle ve sizlerin en fazla hangi konularda sıkıntılar çektiğini bilen bir diyetisyen ve aynı zamanda son gelişmeleri izleyen bir akademisyen olarak buradayım. Sık sık görüşmek üzere.