Hafta Hafta Hamilelik / Gebelik

Tüm Anne Adaylarımızın Bebişlerini Sağ Salim Kucaklarına Almaları Dileğiyle…

Anne adaylarına özel tasarlanmış hafta hafta gebelik / hamilelik sayfaları, anne karnında bebek gelişimiyle ilgili merak edilen her şey, anne adaylarının en çok merak ettikleri, hangi hafta bebeğin boyu ve kilosu ne olmalı, gebelikte sık rastlanan sorunlar, hamilelikte beslenme ve egzersiz gibi pek çok konuda eşsiz bilgiler bebeksayfasi.com’da…


gebelikte-moral-önemliAllah bebeğinizi kucağınıza alıp, onu doya doya koklamanızı nasip eder inşallah… Evet bir internet sayfasında hamilelik hakkında bilgi ararken böyle bir duayla karşılaşmak biraz garibinize gidebilir. Ama biz eminiz ki inanan inanmayan her anne adayı bu duaya amin diyecektir. Çünkü gebelik kim ne derse desin çok uzun ve zorlu bir maceradır. Anne adaylarımız her yeni güne başlarken bir an önce bebeklerini koklayabilecekleri o günün hayalini kurarlar, bazen biraz korkarlar bazen heyecanlanırlar ve sürekli neye benzediğini ve sağlığının iyi olup olmadığını merak ederler.

BebekSayfasi.Com olarak anne adaylarımızın tüm hissettiklerini, tüm meraklarını hafta hafta gideriyoruz. Uluslararası uzmanlarla derlediğimiz Türkiye ve dünyadaki anne adaylarının en çok merak ettiklerini ve doğuma kadarki süreçte karşılaşılabilecekleri rahatsızlıkları hafta hafta gebelik sayfalarımızda bizimle takip edebilirsiniz.

Bebeğinizle uzun sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirmeniz dileğiyle sizi içinde bulunduğunuz hamilelik haftası sayfasına uğurluyoruz :)

en ucuz ürün arama motoru

Paranızı Bebişinizin Eğitimine Saklayın..!

Bebek Ürün Arama Motorunu Deneyin

E-bebek, hepsiburada, n11, annelutfen gibi Türkiye’nin en büyük mağazalarından aynı ürünün en ucuz fiyatını buluyoruz..! Fiyat farkları kafanızı karıştıracak.

Ürün Ara