bebeğin saçlı doğması için ne yapmalı bebegin sacli olmasi icin ne yemeli saçsız bebekler kel bebekler saçlı doğan bebekler gür saçlı doğan bebekler kel doğan bebekler bebeğin saçının doğumda seyrek olması


Bebeğinizin saçlı yada saçsız doğması onun gelecekteki saçının gür olup olmayacağına işaret sayılmaz. Bebeğiniz saçlı da doğsa, bir süre sonra o saçlar dökülecek ve çocukluk saçları gelecektir.Genel olarak gür saçlı aileye sahip aileye sahip bebeklerin saçlı doğma oranı daha yüksek olup bunun tersi de cılız saçlı aileye sahip bebeklerin de saçsız doğması normaldir. Gebelikte 5. aydan sonra mide ekşimesi bebeğin saçlı olduğunun bir göstergesi değildir. Bu bir hamilelik hurafesidir. Herhangi bir yiyecek tüketerek bebeğinizin saçlı veya saçsız olmasını sağlayamazsınız.

BebekSayfasi.Com’da annelerimizin en çok merak ettikleri konulara yer veriyoruz. Ay ay bebek gelişimi sayfalarımızda bebeğinizin ayına veya yaşına göre gelişim, sağlık, beslenme ve anne endişleri konularında çok daha kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz.