bebek isimleri popüler isimler en çok kullanılan isimler trend isimler bebek ismi seçerken yaygın bebek isimleri


modern-yeni-trend-bebek-isimleriTürkiye İstatistik Kurumu Kocaeli Bölge Müdürlüğü, bazı illerin, 2016 yılında en çok kullanılan bebek isimlerini açıkladı. İstanbul’da en çok kullanılan bebek ismi erkeklerde Yusuf, kızlarda ise Zeynep…

Türkiye İstatistik Kurumu Kocaeli Bölge Müdürlüğü verilerine göre…

Kocaeli’nde, en çok kullanılan beş bebek ismi erkeklerde, Eymen, Yusuf, Ömer, Hamza, Kerem; kızlarda ise Zeynep, Elif, Miray, Zehra, Hiranur oldu.

Sakarya’da ise erkek bebeklerde Ömer Asaf; kızlarda ise Zeynep ismi kullanıldı. Yine Sakarya’da, en çok kullanılan beş bebek ismi, erkeklerde, Ömer Asaf, Yusuf, Ömer, Hamza, Eymen; kızlarda ise Zeynep, Elif, Zümra, Hiranur, Zehra oldu.

EN POPÜLER BEBEK İSİMLERİ VE ANLAMLARI İÇİN TIKLAYIN!

Düzce’de de en çok kullanılan bebek isimleri erkeklerde Eymen; kızlarda ise Zeynep olduğu görüldü. Düzce’de, en çok kullanılan beş bebek isimleri ise erkeklerde Eymen, Ömer, Berat, Ömer Asaf, Kerem; kızlarda ise Zeynep, Elif, Miray, Zehra, Zümra olduğu belirtildi.

Bolu’da ise en çok kullanılan bebek isimlerinin erkeklerde Eymen; kızlarda ise Zeynep olduğu açıklandı. Bolu’da en çok kullanılan beş erkek ve kız bebek ismi ise şöyle: Eymen Kerem, Yiğit Berat, Yusuf; Zeynep, Elif, Erva, Ecrin, Yağmur.

Yalova’da ise en çok kullanılan bebek isimleri erkeklerde Eymen; kızlarda ise Zeynep oldu. En çok kullanılan beş bebek ismi Yalova’da erkeklerde, Eymen, Miraç, Ömer, Yusuf, Hamza; kızlarda ise Zeynep, Elif, Eylül, Defne, Hiranur isimleri olduğu ifade edildi.