Çöpçatanlık uygulaması olan Tinder’da tanıştığı adamdan “Şişmansın” mesajı alan genç kadının yayınladığı mesaj dünyayı salladı.

30 yaşındaki İngiliz kadın Michelle Thomas, çöpçatanlık uygulamasından tanıştığı bir adamla dışarı çıktı. Birlikte geçirdikleri akşamın sonrasında adamın Michelle'e yazdığı mesaj onu derinden etkiledi.

Ondan hoşlandığını ancak vücudunu beğenmediğini söyleyen adamın mesajını blogunda yayınlayan kadının açık mektubu internette hızla yayıldı.

Yazdığı mesajda Michelle'den çok hoşlandığını, tanıdığı en hoş kız olduğunu söyleyen adam mesajın sonunda kendisinden daha "ince" birine gönlünü kaptırdığını belirtti.

Michelle bu mesajın üzerine blogunda paylaştığı yazıda kendisinden hoşlanmamasının normal olduğunu ancak yazdığı mesajın saditçe olduğunu belirtti. Ayrıca görüştüğü kişinn 13 yaşında bir kızı olduğunu belirten Michelle, " Beni asıl ilgilendiren 13 yaşında bir kızının olması. Kızını aşk, eğlence ve vücudunu sevmesi için yüreklendirmek istiyorum. Vücudu yalnızca ona ait" yazdı.

Mektubu paylaştıktan sonra binlerce mesaj alan Michelle'e hem kadınlardan hem de erkeklerden destek geldi.