Sağlam bir ilişkiye sahip olmak sizi yalnızca mutlu etmekle kalmaz, aynı zamanda yüzde yüz kendiniz olabilme şansını sağladığı gibi birçok şeyi kafanıza takmamayı öğretir.

Güven

Güven, bir ilişkinin olmazsa olmazıdır. Erkek arkadaşınızın sürekli ne yaptığını ya da kiminle olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Ama güvenilir bir ilişkide Adriana Lima'yla birlikte yemekte olsa bile ona güvenebileceğinizi bilirsiniz.

Aşk Aşk

Saçlar

Beraber olduğunuz ilk zamanlarda saçlarızın nasıl olduğu büyük önem taşır. Fakat zaman geçtikçe görüntüsünün nasıl olduğunu çok da kafanıza takmazsınız çünkü olduğunuz gibisinizdir.

Aşk Aşk

Ayrı zaman

7/24 beraber olmak zorunda olmadığınız noktasına geldiğinizde şanslısınız. Birbirinize özlemek için zaman verebilirsiniz.

Aşk Aşk

Fazla uygun olmak

Sağlam bir ilişkide, koltukta film izlerken aslında çok önemli bir işiniz varmış gibi davranmak zorunda olmama rahatlığınız vardır. Eğer onu görmek istiyorsanız görebilirsiniz. Herhangi bir stratejiye ya da oyuna ihtiyacınız yoktur.

Aşk Aşk

Garipliklerini olağan karşılama

Biriyle yakınlaşmaya başladığınız zaman insanlar genelde garipliklerini saklamaya çalışırlar. Fakat rahat bir ilişkide bu sınırlar ortadan kalkınca insanlar kendilerini daha rahat bulurlar.

Aşk Aşk

Başka kadınlarla iletişim

İlk zamanlarda karşı cinsten gelen her mesajda rahatsız da olsanız ilerleyen zamanlarda bunun normal bir olgu olduğunu kabul edersiniz. Ve kendinizi rahatsız hissetmezsiniz.

Aşk Aşk

Sürekli seks yapmama

Güçlü bir ilişkide karşılıklı anlayış önemlidir ve bazen seks yapmak istememek doğal olduğundan bu yanlış anlaşılmamalıdır.

Aşk Aşk

Mesaja anında cevap vermeme

Cevap gelmeyen her saniye yıl gibi geçiyorsa ve binlerce senaryo üretiyorsanız kendinize biraz dur demelisiniz.

Aşk Aşk

Biraz yalnız kalma

Eğer erkek arkadaşınız arkadaşlarıyla ya da yalnız birkaç gece geçirmek istiyorsa bunu kişisel olarak algılamazsınız. Fakat yeni bir ilişkide bu özgüvensizliğe ve fazla düşünmeye yol açabilir.

Aşk Aşk