Hamilelik sırasında oluşan çatlaklar Dermokil Vücut losyonu ile sorun olmaktan çıkıyor. Dermokil vücut losyonu, düzenli olarak kullanıldığında hamilelikte oluşacak çatlakların önüne geçerken, teninizi de yumuşacık yapıyor.

Papatya özleriyle zenginleştirilmiş vücut losyonu, mükemmel kokusuyla sizi etkilerken, uzun süre cildinizin nemli kalmasını sağlıyor. Hamilelik döneminde oluşan çatlaklar, doğru cilt bakım ürünlerinin kullanılmaması nedeniyle ömür boyu vücutta kalıyor. Hamilelik döneminde kadınların ciltlerinin neme çok daha fazla ihtiyaç duyduğu ise bilinen bir gerçek.

Hamilelik çatlakları Hamilelik çatlakları

Bu dönemde cildi sürekli nemlendirerek, çatlak oluşumunu engellemeye yönelik kullanılacak vücut losyonu, cilt için oldukça faydalı papatya özünün yanı sıra protein ve vitaminleri de içeriyor. Sürekli uygulanması sonucu vücudunuza terapi etkisi yaratan vücut losyonu, çatlakların oluşumunu önlemeye yardımcı olurken, ciltte sıkılaşması istenen bölgelerin toparlanmasına da yardımcı oluyor.

Hamilelik çatlakları Hamilelik çatlakları

Vücut losyonu tüm cilt tipleri için hazırlanmış özel formülü sayesinde cildin kaybettiği nemi geri kazandırarak uzun süre bakım sağlıyor. Dermokil vücut losyonu, içeriğindeki zengin mineraller ile ciltteki kan dolaşımını hızlandırarak, cildinizin canlı kalmasını sağlıyor. Tüm seçkin eczanelerden elde edebileceğiniz Dermokil el ve vücut losyonu için tavsiye edilen satış fiyatı 10 TL’dir.

Hamilelik çatlakları Hamilelik çatlakları