Altınkum, Fly-Inn Beach’de açılan Craft Çocuk Atölye’sinde; ritim, masal anlatımı, çizgi film, yoga, drama, akıl oyunları, kukla, el ve yüz boyama, dans, resim, kum oyun terapisi gibi çocukların, kişisel, sosyal ve zeka gelişimini destekleyen çeşitli etkinlikler yer alıyor.

2011 yılından bu yana ses getiren sinema ve dizi filmlere oyuncu yetiştiren Craft Oyunculuk Atölye’si, şimdi de çocuklar için kolları sıvadı. Craft Çocuk Atölye, Çeşme Altınkum’daki Fly-Inn Beach bünyesinde “Çocuklar anne babasını alıp tatile gelsin diye” sloganıyla açıldı. Çocuklu aileler, artık diledikleri gibi eğlenirken, gözleri arkada kalmayacak. Aileler, çocuklarını, uzmanlar gözetiminde zihinsel gelişimlerine katkı sağlayarak eğlenip, keyifli vakit geçirebilecekleri Craft Çocuk Atölye’sine emanet edebilecekler.

Craft Çocuk Atölye Craft Çocuk Atölye

Craft Oyunculuk atölyesi kurucularından Bahar Erkal: “Yaratıcılıkta sınır tanımadan kumdan kale yapmanın ötesine geçeceğiz! Ebeveynleri Happy Hour’da eğlenirken, çocukları bizimle eğlencede olacak. Bu yaz deniz, kum, güneş ve Craft Çocuk sizi bekliyor” dedi.

Craft Çocuk Atölye Craft Çocuk Atölye

Craft Çocuk Atölye’si eğitmenlerinden Pedagog Gizem Lermi ise “Oyun, çocuk için hayatın provasıdır. Çocuklara, zihinsel sınırsızlıklarının içerisinde yaratıcı düşünme becerileri kazandırmayı hedef alan uçsuz bucaksız bir alandır. Eğitimle desteklenen Craft Çocuğun renkli dünyası hepimizi bir anda içine çekti. Temelde çocukların bilişsel gelişimini ve yaratıcılığını baz alan, yaz okulu kapsamında bir eğitim alanı hedef aldık. 3-12 yaş arası çocukların, kişisel, sosyal ve zeka gelişimini destekleyen,aktivitelerle sabah 10.00’dan akşam 19.00’a kadar çocukların doya doya eğlenip aynı zamanda da yeni deneyimler kazanabilecekleri, güneşin zararlı ışınlarının olduğu saate güvenli bir ortam hazırladık” diye konuştu.

Craft Çocuk Atölye Craft Çocuk Atölye

Yaz tatili boyunca Fly -Inn Beach’e gelen misafirler Çeşme’nin en güzel plajında, Bej restaurant’ta, Tektekçi’de, Wom Karaköy’de veya Y’git’te vakit geçirirken Craft Çocuk Atölyesi’nde çocuklar ritim, Twister, masal anlatımı, çizgi film, yoga, drama, akıl oyunları, kukla, el ve yüz boyama, dans, resim, kum oyun terapisi atölyeleri ile çeşitli etkinliklere katılabilecek.

Craft Çocuk Atölye Craft Çocuk Atölye

Etkinlikler

4-5 Temmuz Mangala Oyunu araştırmacısı Serdar Asaf Ceyhan ile Mangala Oyunu atölyesi 11-12 Temmuz İstanbul Go Okulu kurucusu Mehmet Emin Barsbey ile Çocuklar için Go atölyesi 18-19 Temmuz Türk Beyin Takımından pedagog Ebru Gezer’den Zeka oyunları eğitimi 25-26 Temmuz Senarist, yazar Beyza Akyüz’den Şifahen Masallar ve Çizgi film atölyesi Facebook, twitter, instagram/craftcocuk adreslerinden iletişime geçilebilir.

Craft Çocuk Atölye Craft Çocuk Atölye