Çocuklara hediye almak zordur hele ki yeni nesli memnun etmek sandığınızdan da zor! İster eşinizin dostunuzun minik yavrusunu isterseniz de kendi melek yavrunuzu mutlu etmek istemez misiniz?

Hem de sıradan oyuncaklarla değil sizin için de işe yarayacak şeylerle.

Yemek masasında hiç durmayan miniği masadan kalmamaya ikna edebiliriz desek?

Yeni nesil televizyon ve bilgisayara çok bağlı, kimi zaman onları yemek masasında tutmanın tek yolu televizyon gibi gözükse de başka bir alternatif de var! İşte bu boyama kağıtları aynı zamanda amerikan servisi hem o yemeğini döke saça yesin bir yandan da hayal gücünü geliştirsin deseniz işte size fırsat.

Bizim çocuk deney yapmaya bayılır diyen ebeveynleri buraya alabiliriz.

Bir çok deney imkanı sağlayan bu set, miniğin tatilini daha keyifli geçirmesini sağlarken ona bir şeyler öğretmeyi de ihmal etmeyecek.

Hayal gücünü boya kalemleri ile yansıtan bir ufaklığa verilebilecek en güzel hediye.

Boya kalemleri, kağıtları, defterleri hatta zaman zaman evin duvarları... Ama hepsi onun yaratıcılığı için diyorsanız, bu çizim setine bayılacak!

Saçlarını renk renk yapmak isteyen kızlar ve saçlarına zarar gelecek diye üzülen annelerin buluşma noktası Saç Tebeşirleri.

Evet yanlış duymadınız, saç tebeşiri. Televizyonda/internette saçları rengarenk olan kızları gören kızınız elbetteki onlar gibi olmak isteyecek. Ama boya çok zararlı. İşte hem sizi dertten kurtaracak hem de kızınızın gönlünü yapacak şey tebeşirler çünkü hem renkli hem de zararsız.

Gündüz enerji toplayan gece enerji saçan bir şey ile tanışmak ister misiniz?

Çocuğunuzun en yakın uyku arkadaşı olmaya aday bu gece lambası sizi de elektrik derdinden kurtarıyor. Tek yapmanız gereken gündüz onu güneşe bırakın ki gece parıl parıl parlasın.

"Eskiden Adam Asmaca diye bir oyun vardı..." diye anlatmanıza gerek yok şimdi 3 boyutlusu var.

Eskiden her teneffüs tahtaya çizip oynadığımız Adam Asmaca'nın artık 3 boyutlusu var. Çocuğunuz ister arkadaşları ile isterseniz de sizinle birlikte eğlenirken kelime bilgisini geliştirebilir.

Ona masal anlatırken kendisini bir okyanusta hissetmesini istemez misiniz?

Bu gece lambasının birçok özelliği var hem okyanus dalgalarını bütün odaya yansıtıyor hem de huzur veren istediğiniz bir müzik uykusuna eşlik edebiliyor. Bu gece lambası ufaklığın mışıl mışıl uyumasını sağlayacak.

Eskisi gibi tebeşirli tahta mı var?

Çocuğunuzla birlikte eski günleri yad edip üstüne üstlük duvarları değil de sadece tahtasını boyaması gerektiğini söyleyebilirsiniz.

Güneş Sistemi'ni odasına kadar getirebilirsiniz.

Bazı çocuklar matematiğe bazıları şekillere bazıları da bilime meraklı olur. Sizin çocuğunuz uzay bilimlerine merak saldıysa bu merakını gidermenin en güzel yolu odasına yapay bir Güneş Sistemi kurmak olabilir. Odasını ışıklandırırken ona da birçok şey öğretecektir.

Banyo yapmaktan nefret eden miniği işte bu ışıklı top ile kandırabilirsiniz.

Artık ne mutlu ki teknoloji gelişti. Eskiden olsa pazar günü en teknolojik banyo aksesuarı olan ısıtıcı eşliğinde banyoya girer derimiz soyulana kadar keselenir ve sıcak su ile haşlanarak sterilize olurduk. Şimdi ise her şey çok daha rahat ama bazı minikler yine de banyodan korkmakta işte bu korkularını yenmek için onlara ışıklı su topu hediye edebilir banyo işkencesine son verebilirsiniz.