çocuğunuza doğum gunu, çocuğunuza doğum günü mesajları, çocuğunuza doğum günü hediyeleri, çocuğunuza doğum günü mesajı, çocuğunuza doğum günü sözleri, çocuğunuza doğum günü hediyesi, çocuğunuzun doğum günü, çocuğuma doğum günü sürprizi


Öyle görünüyor ki sadece pasta ve dondurma artık bu özel günler için pek de yeterli değil. Anne babaların çocukları eğlendirecek profesyonel bir ekibe, parti organizasyonu yapan ve hazır yemek getiren şirketlere ödeyeceği yüksek miktarlardaki paralarla birlikte çocuklar için verilen partiler büyük bir mesele haline gelir.

Şüphesiz kutlamalar çocuklar için birleştiğinde doğum günleri onlar için daha da önem kazanır. Bu da doğum günü partilerinin çocukların sosyal hayatlarında en heyecanlı olay olduğu anlamına gelir. Ancak bir parti organizasyonuna tonlarca para saçmak o günün mutlaka çok eğlenceli geçeceği anlamına gelmez. Güzel ve keyifli bir doğum günü partisi sürprizi hazırlayarak çocuğunu mutlu etmek isteyenler için birkaç öneri hazırladık:

Çocuk doğum günü Çocuk doğum günü

Plan yapın. Konuk listesini oluşturması ve davetiye kartı hazırlaması için çocuğunuzu yönlendirin ve onun heyecanlanmasını sağlayın. En önemli detay pasta. Çocuğunuzun hobisine göre özel seçim bir pasta yaptırabilirsiniz. Ya da sizin ellerinizden çıkmış evde yapım bir doğum günü pastası da gönlünü çalacaktır. Gramafon ve elişi kağıtlarından süsler yapabilir, balon şişirebilir ve o gün oynayabilecekleri bazı oyunlar hazırlayabilirsiniz.

Çocuk doğum günü Çocuk doğum günü

Parti şapkası ve konfeti hazırlamayı sakın unutmayın. Seçici olun. Peşlerinden koşabileceğiniz kadar çocuk davet edin. Daima bir yedek planınız olsun. Gelen konukların aniden rahatsızlanması veya kötü hava koşulları o güne tatsız bir hava katabilir, neşenizi muhafaza edin, hatta günü kurtarmak için daha eğlenceli şeyler yapın. Kısa sürsün ama hoş olsun. Daha küçük ve okul öncesi çağdaki çocuklar bir saatten fazla süren herhangi bir doğum günü partisinde sıkılabilirler. Daha büyük çocuklar daha uzun süre idare edebilirler.

Çocuk doğum günü Çocuk doğum günü

Bir tema belirleyin. Yaratıcı olmak için hayal gücünüzü kullanın. Doğum günü partisinde çocuğunuzun etkilendiği kahramanları kostümlerinden bir konsept oluşturun. Onları iyice yorun. Oyunlar, tek kale futbol maçı, karaoke, define bulma oyunu, şişme oyun parkları, yarışlar gibi çeşitli aktiviteler ile onları meşgul edin. Eğer tüm bu aktiviteler beni yorar, evim kirlenir ve tüm bunlarla vakit ayıramam diyorsanız, çocuğunuzun doğum günü partisini başka bir mekanda yapabilirsiniz. Doğum günü partinize katılan tüm misafirlerinize bir teşekkür notu ekinde partide çekilen fotoğrafları gönderin.

Çocuk doğum günü Çocuk doğum günü

Birazcık sevgi ve gayretler yapılan hazırlıklar ve çocukları eğlendirecek bazı oyunlar daha fazla işe yarayacaktır.

Çocuk doğum günü Çocuk doğum günü