Küçük gezginlerimiz, seyahatlerinde düşündüğümüzden çok daha fazla şeye ihtiyaç duyarlar. İşte size, bebeğinizle yolculuğa çıkarken yanınızda olması gerekenlerin bir listesi.

Bebek bezleri: Her saat için bir tane. (ve birkaç tane de ekstra) Pedler: Bebek bezlerini değiştirirken, bir süreliğine ihtiyacınız olacak.... Battaniye: Birkaç tane getirin. Bebeğinizin ihtiyacı olacak. Karton poşetler: Elbiseler, bebek bezleri ve battaniye taşımak için ihtiyacınız olacak.

Bebekle seyahat Bebekle seyahat

Pişik kremi Mendil Küçük şişelerde; dezenfekte jelleri - bebek şampuanı ve losyonu Kağıt mendiller Birkaç emzik Bebeğinizin favori oyuncaklarından birkaç tane Kıyafetler, çoraplar, botlar ve ayakkabılar: Günde bir ya da iki kıyafet kombini yeterli olacaktır.

Bebekle seyahat Bebekle seyahat

Yıkanabilir önlükler Şapka Hafif eşyaları ile plastik beslenme seti ve bebek maması Su ve uygun meyve suları Ekstra şişeler, emzikler ve uygun bardaklar Size destek olacak enerji barları

Bebekle seyahat Bebekle seyahat

Eğer kullanıyorsanız bir meme pompası Gece lambası: Eğer yattığınız odada ışık sorunu olursa, bez değiştirmek için faydalı olacktır. İlk yardım çantası Ön taraftan askılı bebek taşıyıcı

Bebekle seyahat Bebekle seyahat

Portatif beşik ya da oyun alanı: Bebeğinizin oynaması ya da uyuması için güvenli bir alan. Şişme bebek küveti: Gittiğiniz yerde banyo çok daha kolay hale gelecektir. Daha güvenli bir araba ya da uçak yolcuğulu için bebek koltuğu Katlanabilir puset: Uçakta baş üstü kabinine konulabilir.

Bebekle seyahat Bebekle seyahat