Teknolojisi ve şık tasarımıyla göz dolduran birbirinden özel seçenekler, çok özel fiyatlarla Arçelik mağazalarında…

Arçelik Gurme Çay Makinesi

Kişiye özel lezzet seçimi ile çayı hafif, normal veya sert olarak demleyebilme özelliği bulunan Arçelik Gurme çay makinesinde, çayın miktarı ve çeşidi de ayarlanabiliyor. Siyah, yeşil ya da alternatif bitki çaylarını ideal sıcaklıkta demleme gibi özelliklerin tümü bu yenilikçi ürünü gurme olarak tanımlıyor. Zamanlama özelliği sayesinde çayı istenilen zamanda hazırlayan üründe, özel su transferi sistemi su ısıtıcısı haznesine konulan suyun otomatik olarak demleme haznesine aktarılmasını sağlıyor.

Anneler günü hediyeleri Anneler günü hediyeleri

Arçelik Telve K3300

Arçelik’in diğer hediye önerisi ise Türk kahvesinden vazgeçmeyen anneler için yeni modeli K3300 ile Arçelik Telve. K3300, Cooksense teknoloji sayesinde bol köpüğüyle gerçek Türk kahvesi lezzetini sunuyor.

Anneler günü hediyeleri Anneler günü hediyeleri

Paslanmaz çelik tabanlı cezvesi ile geleneksel damak zevkine uygun Türk kahvesi pişirme imkanı veren üründe tek seferde bir fincan kahve yapılabildiği gibi en fazla 3 kişi için de kahve hazırlanabiliyor. Taşmayı önleyen özel sistemiyle dikkat çeken üründe tek tuşla kolayca kahve yapılabiliyor. Kahveler hazır olduğunda sesli uyarı ile bildiren ürün, kompakt tasarımı sayesinde yer kaplamıyor.

Anneler günü hediyeleri Anneler günü hediyeleri

Arçelik In Love El Blenderı

En uzun vakitlerini mutfakta geçiren annelerin bu zamanını keyfe dönüştürmesini sağlayan Arçelik In Love El Blenderı canlı renk seçenekleri ile mutfaklara yeni bir soluk getiriyor. Tek tuşla kolay sökülebilen parçaları sayesinde zamandan tasarruf sağlayan ürün, 700 W gücü, turbo özelliği ve yıldız bıçak sistemi ile yüksek performanslı parçalama imkanı sunuyor.

Anneler günü hediyeleri Anneler günü hediyeleri

Arçelik In Love Doğrayıcı

Arçelik doğrayıcı, çift bıçaklı doğrayıcı sistemiyle annelerin mutfakta en büyük yardımcısı olacak. Yeni Vitaplus bıçak teknolojisi ile daha fazla vitamin koruyabilme imkanı sunuyor. Fındık, badem, maydanoz gibi gıdalar homojen şekilde doğranabiliyor. 450 W gücü, 700 ml doğrama haznesi bulunan ve tek tuşla çalıştırılabilen ürün canlı renk seçenekleriyle mutfağa neşe katıyor.

Anneler günü hediyeleri Anneler günü hediyeleri

Arçelik Tost Makinesi

Yanmaz ve yapışmaz yüksek aşınma dayanımlı çıkarılabilir plakaları bulunan Arçelik tost makinesi, annenize pratik kahvaltılar hazırlarken büyük kolaylık sağlayacak. 1800 Watt güçle çalışan tost makinesi 180 derece açılabilen ızgaraya sahip. 4 kademeli sıcaklık ayarı ile kişiye özel kıvamda pişirme yapabilme imkanı sunan ürünün ayarlanabilir yükseklik özelliği ve 4 dilim kapasiteli pişirme yüzeyi bulunuyor.

Anneler günü hediyeleri Anneler günü hediyeleri