Milyonlarca kişinin hayranı olduğu ve küçük kızlar kadar yetişkinlerin de beğenisini kazanan sevimli HelloKittyşimdi Keskin Color’ın ajanda ve takvimlerinde sizinle buluşmaya geliyor.

50 yıllık deneyimi ile kırtasiye sektörünün öncü kuruluşları arasında yer alan Keskin Color’ınlisanslı HelloKitty karakterleri ile süslü ajanda ve takvimler,öğrencilere ve çocuk ruhunu kaybetmeyen büyüklere yıl boyunca eşlik ediyor.

Japon çizgi film karakteri HelloKitty, bugün hem sayısız tutkunu bulunan bir fenomenve Moda trendi hem de popüler kültürün önemli ikonlarından biri. Çocukların kalbinde özel bir yere sahip olan çizgi karakter, Lady Gaga ve Cameron Diaz gibi dünya yıldızlarının da aralarında bulunduğu birçok yetişkininde ilgi odağı.

HelloKitty, şimdi kırtasiye sektöründe kalitesi ile adından söz ettiren Keskin Color’ınlisanslı ürünleri ilehayranlarına harika bir sürpriz yapıyor.Ajanda ve takvimlerden oluşanHelloKitty koleksiyonu, karakterin hayranlarına da birçok farklı seçenek sunuyor. Keskin Color, üstün kalitesini ise ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO14001 belgeleri ile güvence altına alıyor. Firmanın portföyündeki ürünlerin tamamı, tüm sağlık testlerinden geçirilerek kullanıma hazır hale geliyor.

Keskin Color’unHelloKittykoleksiyonu, tüm seçkin kırtasiyelerde ve zincir mağazalarda sizleri bekliyor.