1. İLK ADIM AYAKKABILARI: Bu grupta üretilen modeller anatomik taban yapısına sahip olup , bebeğinizin taban , kas ve kemik gelişimi açısından son derece önemlidir. Anatomik taban yapısı ortopedik tabanlı ayakkabılara göre bebek gelişimi açısından daha sağlıklıdır. İlk adım ayakkabıları 18 ve 19 numara olarak üretilmektedir.

2. BEBEK VE ÇOCUK AYAKKABILARI: Bu grupta yer alan modeller yine anatomik tabanlı ve bebek ve çocuk gelişimi için tasarlanmış ayakkabılardır. Bu kategoride yer alan modeller 20 numara ile 27 numara arasındadır. Nike, Adidas ve Puma marka bebek ve çocuk ayakkabılarının kalıpları normal ayakkabı kalıplarına göre 1 numara dardır. Bu sebeple çocuğunuzun normal ayakkabıda giydiği numaranın 1 numara büyüğünü tercih ediniz.

3. GARSON BOY ÇOCUK AYAKKABILARI: 28 numaradan 35 numaraya kadar olan çocuk ayakkabılarıdır. Bu ayakkabıların kalıpları normal ayakkabılara göre 1 numara dardır. ADİDAS, NİKE VE PUMA ayakkabılarda numara seçiminde çocuğunuzun normal ayakkabıda giydiği numaranın 1 numara büyüğünü tercih ediniz.